tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK: Tom Sykes podpisa umow z BMW na kolejny sezon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK: Tom Sykes podpisa umow z BMW na kolejny sezon

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.11, 09:38 Drukuj

Pierwszy sezon Toma Sykesa na BMW S1000RR nie upłynął pod znakiem spektakularnych sukcesów, ale obie strony uznały go za udany. Brytyjski zawodnik właśnie podpisał kontrakt na kolejny sezon, w którym celem jest wejście na podium w klasyfikacji generalnej.

Tom Sykes, mistrz świata z 2013 roku, nie czuł się komfortowo w jednym boksie z dominującym przez ostatnie sezony Jonathanem Rea i pod koniec sezonu 2017 podpisał umowę z BMW, które postanowiło dać pełne fabryczne wsparcie wysiłkom w serii World Superbike. Współpraca układa się harmonijnie, Sykes na nowym S1000RR coraz lepiej radzi sobie na torach. W tym roku wywalczył podia na Laguna Seca, Donnington Park i w Misano, a w rundzie brytyjskiej dodatkowo pole position. W tej chwili zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

NAS Analytics TAG

Sykes i BMW postawili na kontynuowanie współpracy i właśnie podpisali umowę na sezon 2020. Ustanowiono przy tym jasny cel - miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu. Będzie to oczywiście wymagało częstszej obecności Toma na podium, w tym na najwyższym stopniu.

Zmienił się natomiast zespołowy partner Toma Sykesa w BMW. Niemieckiego zawodnika Marcusa Reiterbergera zastąpi Irlandczyk Eugene Laverty, który do tej pory jeździł na Ducati.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr