tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WOŚP: licytuj kask Rafała Sonika i trening z mistrzem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WOŚP: licytuj kask Rafała Sonika i trening z mistrzem

Autor: Informacja prasowa 2020.01.21, 17:54 Drukuj

Rafał Sonik po raz piąty stanął w tym roku na podium Rajdu Dakar. Stanął też na wysokości zadania, bo choć przez ostatnie dwa tygodnie zmagał się z terenem na piaskach Arabii Saudyjskiej, nie zapomniał o wsparciu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowił również zaangażować się w pomoc małemu Patrykowi, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

To wyjątkowa okazja by wspomóc szczytny cel. Poczuć satysfakcję z samego aktu pomagania, a jednocześnie otrzymać dodatkową nagrodę w postaci rajdowej pamiątki lub bezcennego doświadczenia.

NAS Analytics TAG

By wspomóc cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Rafał Sonik przeznaczył na licytację kask, który można licytować do środy, 22 stycznia do godziny 15:00. Ten sam, w którym wjechał na metę Rajdu Dakar 2020 z trzecim rezultatem i zwycięstwem na super oesie "Qiddiya Trophy". Aukcję, na której możecie walczyć o kask Rafała znajdziecie TUTAJ

Ci, którzy bardziej cenią sobie bezpośrednie spotkanie z mistrzem, polecamy licytowanie treningu na Pustyni Błędowskiej, który odbędzie się wiosną tego roku. Podczas takiego wydarzenie będziecie mogli nie tylko pojeździć z "SuperSonikiem", ale też otrzymać kilka praktycznych wskazówek, zaobserwować pracę zespołu i zabrać do domu drobne, rajdowe upominki. Aukcję, na której możecie wylicytowac trening z Rafałem znajdziecie TUTAJ Licytacja trwa do czwartku, więc warto się pospieszyć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę