tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP na torze Poznań - wyniki z soboty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

WMMP na torze Poznań - wyniki z soboty

Autor: Lovtza 2012.09.08, 22:01 8 Drukuj

Za nami przedostatni wyścigowy dzień polskiego sezonu 2012. Na torze Poznań rozegrano dziś wyścigi trzech klas mistrzowskich Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski – Superbike, Supersport oraz Superstock 1000. Wyniki poszczególnych wyścigów znajdziecie na zdjęciach obok. Dziś poznaliśmy kolejnego Mistrza Polski. Swój kolejny tytuł w naszym kraju wywalczył Marko Jerman w klasie Superbike. Mistrzem w klasie Superstock 1000 Michal Filla zostanie jutro, chyba że w jakiś cudowny sposób Gwen Giabbani zmaterializuje się w Poznaniu i odrobi 11 punktów. Na to się jednak nie zapowiada biorąc pod uwagę, że w ten weekend Francuz jedzie wyścig Endurance na Le Mans, a w Polsce jego motocykla dosiada na tej rundzie… Paweł Szkopek. 

Jutro ostatnie wyścigi i zakończenie sezonu. Obok klas mistrzowskich, które ścigały się dziś, wystartują także zawodnicy Pucharów Polski w klasach Rookie 600, Rookie 1000, 125 oraz Pretendent. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Toru Poznań i dopingu.

Relacja z zawodów oraz obszerna galeria już wkrótce na stronach Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Wyscig supersport wrzesien WMMP 2012Wyscig Superstock1000 wrzesien WMMP 2012
Andy Meklau wrzesien WMMP 2012Daniel Bukowski wrzesien WMMP 2012
Janusz Oskaldowicz WMMP 2012Jerman Wrzesien WMMP 2012
Wyscig Superbike WMMP 2012Podium Superbike WMMP 2012
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę