tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WMMP już w Brnie
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

WMMP już w Brnie

Autor: Lovtza 2011.05.20, 15:15 4 Drukuj

Wyścigowa karuzela WMMP przenosi się do Brna. Już od środy trwają treningi i kwalifikacje klas pucharowych, wśród których dziś zostaną rozegrane wyścigi. Jutro czekają nas kwalifikacje do klas mistrzowskich Alpe Adria, a w niedzielę po południu rozegrane zostaną wyścigi.

Runda zapowiada się interesująco, bowiem poszczególne klasy obsadzone są bardzo dużą liczbą startujących. Dość powiedzieć, że do klasy Superbike zgłoszonych zostało blisko 40 zawodników! Niestety w Brnie zabraknie dwóch najszybszych zawodników ostatniej rundy, czyli Gwenna Giabbaniego (Auto Fus BMW)  i Grega Junoda (Suzuki GRANDys Duo). Obaj wystartują w Albacete w Endurancach.  Taki rozwój wypadków nie oznacza ułatwienia w walce o zwycięstwo w najbardziej prestiżowej klasie, bowiem w zespole Suzuki Szwajcara zastąpi nie byle kto, bo sam Andy Meklau.

Bardzo ciekawie zapowiadają się także wyścigi klasy Supersport, w której w ramach przygotowań do czeskiej rundy WSS wystartować ma treningowo kilku zawodników ze ścisłej światowej czołówki. Prognozy pogody, w przeciwieństwie do ubiegłorocznej rundy, przychylne. Liczymy zatem na piękne widowisko. Wyniki wyścigów oraz pełną relację z zawodów znajdziecie oczywiście na stronach Ścigacz.pl. 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Kamila 23/05/2011 00:24

co racja to racja

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę