tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W koo macieju, czyli jak jedzi po polach LEGALNIE [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W koo macieju, czyli jak jedzi po polach LEGALNIE [FILM]

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.06, 11:46 Drukuj

W przeciwieństwie do ostatnich wybryków pewnego zawodnika, zobaczmy jak fajnie może wyglądać zabawa na skoszonym polu zorganizowana za pozwoleniem właściciela terenu.

Wczoraj opublikowaliśmy materiał pokazujący karygodne i głupie wyczyny zawodnika FMX, Artura Puzio, który postanowił skrócić sobie drogę przejeżdżając przez środek obsianego pola, na którym wschodzi zboże.

NAS Analytics TAG

Dziś dla kontrastu, chcemy pokazać wam, że można dobrze bawić się w terenie. Wystarczy rozsądek, zgoda właściciela i odpowiedni na to czas. No chyba, że sami dysponujecie takim terenem, to wtedy tylko od was zależy, kiedy i jak wykorzystacie swoje pole. Zakładamy, jednak, że nie jesteście rolnikami... 

Odpowiednim czasem jest okres po żniwach, a przed orką lub wysiewem zbóż ozimych. W różnych regionach terminy te mogą się różnić, więc najlepiej skonsultować je z właścicielem terenu. Oczywiście nie dotyczy to łąk, z których trawy kosi się kilkakrotnie w ciągu roku, a po zakończeniu sezonu nie orze, więc jazda po nich może spowodować nieodwracalne straty.

A kiedy już wszystko ustalicie i za zgodą rolnika wybierzecie się na pole, zabawa może wyglądać na przykład tak:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr