VIII Targi Motocyklowe we Wrocławiu - już w najbliższy weekend!

Autor: Informacja prasowa 2018.03.13, 14:59 Drukuj

Już w najbliższy weekend po raz VIII odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu! W dniach 17-18 marca zapraszamy do odwiedzin Hali Stulecia, która na dwa dni zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe!

Impreza, to doskonała okazja, aby zapoznać się z nowościami proponowanymi na zbliżający się sezon motocyklowy. Stworzenie forum do zaprezentowania aktualnej oferty motoryzacyjnej przez Wystawców jest podstawowym celem organizatorów, ale nie jedynym. Wychodząc na wprost oczekiwaniom Zwiedzających, przygotowane zostały szereg imprez towarzyszących.  Zapraszamy do udziału w licznych spotkaniach z ciekawymi ludźmi ze świata dwóch kółe (Anna Jackowska, Teresa Chudecka, Kinga Tanajewska, Szymon Springer, Paweł Słomiński oraz Gabryś Marcinów). Podczas targów odbędzie się pokaz mody motocyklowej, wystawa motocykli zabytkowych, wystawa motocykli custom oraz darmowe szkolenia dla posiadaczy kat. B, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z motocyklami czyli moto 125cm3. Na terenach zewnętrznych Hali Stulecia w sobotę odbędą się pokazy PitBike a w niedzielę skoki na motocyklach - FMX.

Targi będą czynne dla odwiedzających w sobotę od 10.00 do 18.00 oraz niedzielę od 10.00 do 17.00. Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na stronie www organizatora: http://wms.info.pl/harmonogram.php. Aktualna listę wystawców znajdziemy pod linkiem http://wms.info.pl/lista.php

Zapraszają Intertark oraz Gekon.

www.wms.info.pl

Targi Motocyklowe we Wroclawiu 6

Targi Motocyklowe we Wroclawiu 7

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę