tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VARBOS Polish League: tka wygrywa w przedostatniej rundzie sezonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

VARBOS Polish League: tka wygrywa w przedostatniej rundzie sezonu

Autor: Informacja prasowa 2023.01.26, 14:34 Drukuj

Jedenasta z dwunastu rund łącznie zakończyła się sukcesem Konrada Łątki. Za jego plecami świetną dyspozycją wykazali się wszyscy gracze ścigający się na Ducati. Końcowe podium nadal pozostaje otwarte.

Podczas przedostatniej rundy sezonu polscy esportowcy spotkali się na bardzo szybkim torze Phillip Island. Jako że jest to jeden z najbardziej lubianych przez wszystkich obiektów, większość graczy była naprawdę solidnie przygotowana co przełożyło się na niezwykle wyrównane tempo. Najlepszą dyspozycją podczas tego weekendu mogli pochwalić się Konrad Łątka, Michał Pilichowski, Jarek Jakubowski, Darek Godlewski, Łukasz Dąbrowski oraz Krystian Milanowski. Różnice w czasach pomiędzy nimi były minimalne, a to zgodnie z oczekiwaniami przełożyło się na wyśmienite widowisko.

NAS Analytics TAG

Konrad Łątka ścigający się na Suzuki, pomimo zapewnienia sobie zwycięstwa na kilka rund przed końcem sezonu nie zamierzał osiadać na laurach. Na Phillip Island miał jednak godnego siebie przeciwnika jakim był Michał Pilichowski. Ta dwójka do połowy wyścigu walczyła ramię w ramię o pierwsze miejsce. Do połowy, bowiem na 7 z 14 okrążeń Pilichowski popełnił błąd i oddał zwycięstwo Łątce. Obaj narzucili jednak takie tempo, że nawet pomimo upadku, Michał zdołał ukończyć wyścig na drugim miejscu. Podium uzupełnił Jarek Jakubowski, który w końcówce wyścigu wykorzystał błąd Darka Godlewskiego.

Przed nami już tylko jeden wyścig VARBOS Polish League. Świątynia naszych esportowych graczy - Mugello. Walka o drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej nadal trwa, a sami zawodnicy są niezwykle zmotywowani. Po raz kolejny zapowiada się fascynujący bój o zwycięstwo i TOP3 w generalce. Bądźcie z nami!

Poniżej znajduje się retransmisja wyścigu z komentarzem Mateusz "Gucio1846" Kapusty:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr