tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ucieczka motocyklisty przed policj w Tarnobrzegu. Skasowany motocykl i radiowz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ucieczka motocyklisty przed policj w Tarnobrzegu. Skasowany motocykl i radiowz

Autor: Alonzo 2021.01.15, 19:31 Drukuj

Sceny z uciekającego mistrza kierownicy mogli zobaczyć na żywo mieszkańcy osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu. "Mistrz" okazał się nie być zbyt prawdziwym mistrzem motocyklowej kierownicy. Został złapany, zniszczył motocykl i radiowóz, a kara może być naprawdę surowa.

Wiele razy już to pisaliśmy, ale napiszemy jeszcze raz. Nie uciekaj przed Policją. Zatrzymaj się do kontroli. Brak tablicy rejestracyjnej jest niewspółmiernym przewinieniem do tego, co może Cię spotkać w przypadku ucieczki przed policją. Z niewiadomych powodów istnieje obiegowa opinia, że motocyklem można uciec. Rzeczywiście, motocykl może zmieścić się w węższe przejazdy i czasem może mieć lepsze przyspieszenie. Ale motocykl prowadzi się trudniej niż samochód i żeby rzeczywiście wykorzystać wszystkie zalety motocykla, trzeba być bardzo dobrym motocyklistą. A tacy motocykliści wiedzą, że się nie ucieka, i zwyczajnie nie uciekają. Błędne koło w ten sposób się zamyka.

NAS Analytics TAG

Mieszkaniec osiedla Wielowieś w Tarnobrzegu miał zaledwie 20 lat. Teraz może spędzić pięć najbliższych lat w więzieniu. Nie pożegna się z prawem jazdy, bo go nie miał, ale poza stratami w postaci zniszczonego motocykla będzie musiał jeszcze ponieść koszty odszkodowania za zniszczone pojazdy Policji oraz inne, zniszczone mienie. Motocyklista został zatrzymany po pościgu, w którego trakcie przekraczał w terenie zabudowanym prędkość o 140 km/h, jechał po chodnikach i przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle. Zatrzymał się po zderzeniu z nieoznakowanym radiowozem, co również mogło skończyć się dla niego tragicznie. Za swój brak wyobraźni dwudziestolatek mógł zapłacić najwyższą cenę, cenę swojego życia. Na szczęście w kończącym pościg wypadku motocyklista nie doznał poważniejszych obrażeń i ostatecznie poniesienie tylko konsekwencje karne.

Zdjęcia ze zdarzenia są umieszczone na portalu https://echodnia.eu/

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr