tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Turystyka motocyklowa - ekstremalne doznania czy może zwykła przyjemność?
NAS Analytics TAG

Turystyka motocyklowa - ekstremalne doznania czy może zwykła przyjemność?

Autor: Artykuł sponsorowany 2017.03.28, 10:50 Drukuj

Triumph Polska wyszedł do posiadaczy motocykli tej marki oraz użytkowników innych marek z inicjatywą „Triumph i Przyjaciele”. Co to oznacza? Jak można znaleźć się w tym towarzystwie i jakie trzeba spełnić warunki?

Nie ma żadnych warunków! Wystarczy, że jesteś entuzjastą motocykli.

Masz Triumpha lub inny motocykl i chcesz spędzić dobry czas bez planowania. Nie potrzebujesz ekstremalnych doznań, lecz lekkości i przyjemności z posiadanego motocykla. Nie chcesz zrzeszać się w klubach narzucających marki, ani spotykać się tylko z tymi, a nie tamtymi ludźmi. Masz ochotę wrócić do korzeni, do sedna. Wyjechać na przejażdżkę z żoną, dziewczyną lub swoim przyjacielem  dzisiaj, nie za rok. Bo jest pogoda, a co najważniejsze jesteście Wy i macie na to ochotę.

Opowiem Wam krótką historię o „Triumph i Przyjaciele”.

Niedziela, poranek wrześniowy. Dość zimno, ale słonecznie. Mój Przyjaciel i ja. Jego Harley i mój Triumph Bonneville T120.

Bonnewille T 120 Black

Za nami godzinne rozmowy o tym, gdzie i kiedy spędzimy czas na najciekawszej wyprawie. Życie pisze najlepsze scenariusze i to był nasz szczęśliwy czas. Z Warszawy nad Wisłę, później na przeprawę. Co dalej? Jesteśmy na przejażdżce – to najważniejsze, spróbujmy po ścieżce wzdłuż Wisły, jak będzie za ciężko, zawrócimy – przecież nic nie musimy. Dojechaliśmy do miejsca, w którym trzeba było zawrócić, ponieważ nasze motocykle nie miały szans pokonać napotkanego terenu. I co z tego? Nic!  Najlepszy wypad zeszłego sezonu. 7 godzin na motocyklach i nawet niepełny zbiornik paliwa, bez zegarka w ręku, liczenia kosztów etc.

Szczęście to stan umysłu.

Wyprawa a

Jak wspomniałem Triumph Polska wyszedł z taką inicjatywą. Skonstruował kalendarz imprez „Triumph i Przyjaciele” (do pobrania plakat „Triumph i Przyjaciele”), gdzie wśród zaproponowanych wydarzeń zaplanował dwa wyśmienite wyjazdy w wyjątkowe miejsca na Mazury i w Karkonosze (agenda spotkań do pobrania poniżej).

Nie masz motocykla, a masz prawo jazdy? Doskonale, to wystarczy – możesz pojechać motocyklem testowym. Będzie ekstremalnie. Ekstremalnie SUPER. To ludzie, którzy wezmą udział w imprezie, ją stworzą i będą mieli takie wspomnienia, ile dadzą z siebie. Triumph zapewnia podstawę (dobry hotel, wyżywienie, ognisko i jazdy testowe), ale istotę tworzą uczestnicy.

Tę samą ideę znajdziesz w motocyklach Triumph. Nic nie musisz, wszystko możesz.

Możesz posiadać klasyka, ubrać się w odzież Vintage, Bobber lub serię Steve Mc Queen i podążać do pracy, aby ominąć korki w dużym mieście.

ubranka

Możesz kupić Thruxtona lub Street Cupa i w wolniej chwili wyjechać na lody do miasta.

streetcup

Jeśli wolisz coś nietuzinkowego, czeka na Ciebie Bobber lub Street Scrambler.

Bobber

Możesz kupić Tigera 800 lub Tigera Explorera i zasmakować przygód poza asfaltem lub w dalekiej podróży.

Kochasz wielkie silniki? Thunderbird zaspokoi Twoje wymagania.

Sport i prędkość? Spodobają Ci się roadstery - Nowy Street Triple 765 oraz Speed Triple są odpowiednie dla Ciebie.

Nieważne, kim jesteś – mężczyzną czy kobietą, każdy może czerpać przyjemność z tej marki. Klasyczna linia nie przeminie i nigdy się nie znudzi. Jeśli dziś lubisz takie kształty, nie musisz liczyć utraty wartości, ponieważ motocykle Triumph są ponadczasowe. Odzież, która dotychczas odstraszała Cię od kupna motocykla, w Triumphie zmieniła się dla Ciebie – spełnia wymagania ochronne i szykownie pozwala dojechać do klienta bądź do biura.

Sam wyznaczasz granice wolności.

Zapraszamy do salonu TRIUMPH – Warszawa; Aleje Jerozolimskie 200

Salon Warszawa

Przyjdź i zapoznaj się z naszą ofertą.

TRIUMPH TEAM

Zdję™cia
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę