tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Transport motocykla w samochodzie - wasze zdjęcia Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Transport motocykla w samochodzie - wasze zdjęcia

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.01.16, 09:40 11 Drukuj

Wczoraj pokazywaliśmy wam zdjęcia Suzuki Katany transportowanej Like A Boss, w samochodzie. W związku z tym zachęciliśmy Was do przesyłania na naszą skrzynkę mailową waszych sposobów na transportowanie motocykla. No i o co prosiliśmy, to dostaliśmy. Jak się okazuje, determinacja naszych czytelników nie zna granic. Swoją drogą, jesteśmy ciekawi, czy komuś udało się przetransportować w samochodzie choppera…

NAS Analytics TAG

Jeśli macie fotograficzne dowody swojej pomysłowości, ślijcie je na redakcja(at)scigacz.pl. Przeżyliście jakieś niesamowite przygody związane z transportem motocykl? Podzielcie się nimi!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
CBR MeganeCBR w bagazniku
KTM w samochodziemotocykl w bagazniku
dwa motocyklekolektory
 na dachu
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Tuff 16/01/2013 12:10

Najlepiej krytykować ...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę