tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Track Day z Triumph Academy. Przyjed i naucz si jedzi jeszcze lepiej!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Track Day z Triumph Academy. Przyjed i naucz si jedzi jeszcze lepiej!

Autor: Informacja prasowa 2018.04.18, 13:31 Drukuj

Pewne pokonywanie zakrętów, głębsze złożenia i więcej frajdy z jazdy - to tylko niektóre umiejętności, które możesz posiąść podczas imprezy Track Day z Triumph Academy, już 28 kwietnia.

Im lepsze umiejętności jazdy motocyklem, tym więcej frajdy i większe bezpieczeństwo. Dlatego właśnie coraz więcej motocyklistów decyduje się wziąć udział w szkoleniu z techniki jazdy, prowadzonym przez specjalistów.

NAS Analytics TAG

Szkolenia takie organizuje także Triumph Academy - jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności z techniki jazdy motocyklem, spełnić swoje marzenie i pojechać motocyklem na tor lub po prostu spędzić czas w świetnym towarzystwie, zapisz się na najbliższe szkolenie na Torze Łódź, które odbędzie się 28 kwietnia.

Jeśli nie jeździsz motocyklem marki Triumph, nie przejmuj się, na imprezie mile widziani są użytkownicy wszystkich motocykli. Podczas szkolenia, prowadzonego przez instruktorów PARAMoto poznasz wiele technik, które pomogą ci pokonywać zakręty z większą pewnością, bezpieczniej, ale i szybciej.

Dowiesz się jak hamować, aby zawsze mieć pełną kontrolę nad jednośladem, jak pokonywać zakręty w głębokim złożeniu. Profesjonalni instruktorzy i świetne towarzystwo sprawią, że będzie to niezapomniany dzień.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr