tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tourist Trophy na wyspie Man - nocleg u Metzelera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tourist Trophy na wyspie Man - nocleg u Metzelera

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.09, 14:15 Drukuj

Firma Metzeler już po raz szósty otworzy specjalne pole campingowe w czasie wyścigów TT na wyspie Man. Właśnie ruszyły rezerwacje noclegów na edycję 2018. Obiekt Metzelera oprócz wysokiego standardu pobytu oferuje szybki dostęp do największych atrakcji zawodów.

Kolejna, już 99 edycja wyścigów TT na wyspie Man wystartuje pod koniec maja. Jak co roku na niewielką wyspę ściągną setki tysięcy widzów, co stanowi spore wyzwanie logistyczne, chociażby w kwestii noclegów. Dobrym pomysłem jest więc skorzystanie z udogodnień przygotowanych przez głównych sponsorów imprezy.

NAS Analytics TAG

Oponiarski gigant Metzeler od lat zaangażowany jest w wyścigi uliczne na wyspie Man, nie tylko jako dostawca ogumienia dla zawodników, ale też jako gospodarz specjalnego miasteczka namiotowego. Obiekt położony jest na terenie centrum sportowego National Sports Centre w miejscowości Douglas, tuż obok słynnego odcinka trasy wyścigu, Quarter Bridge. Jest stamtąd blisko również na paddock, a główna aleja miasteczka, Douglas Promenade oferuje wiele atrakcji po całym dniu oglądania rywalizacji.

Camping Metzelera zapewnia noclegi w namiotach przystosowanych dla 1-3 osób, dostęp do sanitariatów i sieci WiFi, a także strzeżony przez całą dobę parking dla motocykli. Ponadto do dyspozycji gości jest specjalna strefa relaksu, z barem i hamakami. Ceny noclegów zaczynają się od 22 funtów za dobę. Warto się pośpieszyć, bo to naprawdę znakomita opcja na niedrogi pobyt na wyspie w czasie zawodów. Rezerwacji mozna dokonać pod adresem http://www.metzelervillage.com/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr