tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tosia Rogalska. Moda mistrzyni o karierze i planach na przyszo [WYWIAD]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Tosia Rogalska. Moda mistrzyni o karierze i planach na przyszo [WYWIAD]

Autor: Pawe Kowalski 2023.12.01, 13:17 Drukuj

Tosia Rogalska, 13-letnia pasjonatka motosportu, zaczęła swoją przygodę z adrenaliną i jednośladamii w wieku zaledwie 3 lat. Jej fascynacja motocyklami zaczęła się od kibicowania tacie i bratu na torach motocrossowych. W wieku trzech lat otrzymała swoją pierwszą Yamahę PW 50 ccm z doczepionymi kółkami bocznymi i od tego momentu zaczęła toczyć walkę o swoje marzenia.

Od najmłodszych lat ubrana w ciut za duże ubrania po bracie, Tosia podążała za swoją pasją. Jej ojciec, mocno ją wspierając, był dla niej nie tylko mentorem, ale także trenerem i największym kibicem. Gdy trochę podrosła, zdecydowała się na przejście do motocross i wzięła udział w zawodach Master Kids w klasie MX 50 Gdańsk. To był początek jej sukcesów, które przez kolejne lata przekładały się na liczne miejsca na podium.

NAS Analytics TAG

W 2019 roku Tosia postanowiła podjąć się nowego wyzwania i rozpoczęła przygodę z pit bike. Już rok później, w 2020, zdobyła tytuł mistrzyni Polski Pit Bike SM w klasie Pit Girls, udowadniając swoje umiejętności na torze. W 2022 roku, mimo pożegnania z pit bike, zawodniczka zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski Pit Bike SM w klasie Pit Ladies, co świadczy o jej stałym zaangażowaniu i determinacji.

W minionym sezonie Tosia podjęła kolejne wyzwanie, debiutując w klasie SST 300 w Mistrzostwach Śląska organizowanych przez Duszan Team. Na pięć startów, pięć razy stawała na podium, co jest imponującym osiągnięciem w nowej dla niej klasie. Jej umiejętności i determinacja zdobyły uznanie, a Tosia z pewnością zostawiła po sobie ślad na torze.

Patrząc w przyszłość, Tosia Rogalska ma ambitne plany. Następny sezon to kolejne starty w Mistrzostwach Śląska, ale długofalowo marzy o rywalizacji na arenie międzynarodowej. Jej apetyt na nowe wyzwania rośnie, a Włochy stają się celem, na który Tosia patrzy z coraz większym zapałem.

Zimą koncentruje się na treningach wytrzymałościowych, które są nadzorowane przez doświadczonego trenera Daniela Blina. Daniel doskonale współpracuje z Tosią, łącząc profesjonalizm treningów z inspirującym podejściem. Jego zaangażowanie i motywacja widocznie przekładają się na imponujące wyniki Tosi na torze, co czyni go nie tylko trenerem, ale także inspiracją dla niej. Umożliwienie Tosi towarzyszenia mu podczas mistrzostw Włoch na torze Vallelunga, dodatkowo zmotywowało ją do osiągania wybitnych rezultatów w karierze sportowej.

Tosia Rogalska, młody talent z determinacją i zamiłowaniem do motosportu, ma przed sobą obiecującą przyszłość, a jej historia może stanowić inspirację dla innych młodych adeptów sportów motorowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr