tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 The Unrideables - Mamola, Lawson, Gardner i szalona klasa 500 NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

The Unrideables - Mamola, Lawson, Gardner i szalona klasa 500

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.05.15, 11:23 Drukuj

Systemy bezpieczeństwa, kontrole trakcji, ochraniacze dłoni, elektroniczne wspomagacze. Kiedyś było to science fiction.
NAS Analytics TAG
Kiedyś za najbardziej szalony i karkołomny wyścig uznawano GP klasy 500. Rozsiądźcie się wygodnie i zarezerwujcie sobie kilkadziesiąt minut na obejrzenie tego niesamowitego materiału o szalonych ludziach na szalonych motocyklach w szalonych czasach. Randy Mamola, Eddie Lawson, Wayne Gardner, Kevin Schwantz to ludzie, którym udało się okiełznać diabła. Motocykle klasy 500cc, którymi wtedy się ścigali były potworne. Ważyły 120 kg, a moc 160 KM rozwijały z silnika dwusuwowego. Zobaczcie jak to wyglądało zanim jeszcze termin "BHP" był powszechnie używany.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę