tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 The Motul Roof of Africa 2019 ju ruszy! Kogo zobaczymy na starcie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

The Motul Roof of Africa 2019 ju ruszy! Kogo zobaczymy na starcie?

Autor: Ewelina Szkudlarek 2019.12.04, 22:52 Drukuj

Startuje Motul Tour of Africa. To jedna z najważniejszych i najbardziej emocjonujących rywalizacji hard enduro na świecie.

The Motul Roof of Africa znajduje się w czołówce najcięższych zmagań hard enduro na świecie. Odbywa sie w Południowej Afryce w Lesotho, jest to górzysty teren więc na trasie nie brakuje podjazdów, skał i strumieni. Starty odbywają się w trzech klasach: złotej, srebrnej i brązowej w zależności od poziomu zawodników. Zawodnicy, których zmagania potrwają aż do 8 grudnia są już sklasyfikowani po pierwszym dniu, dzisiaj ruszają wyścigi.

NAS Analytics TAG

Od 2011r wygraną wymieniali się Graham Jarvis (Husqvarna) i Wade Young (Sherco), który pierwszą wygraną zdobył w 2012 r., w wieku zaledwie 16 lat! W tym roku bohaterowie Roof of Africa również zawalczą o najwyższe miejsce na podium. Na liście startowej w złotej klasie pojawi się także Kirsten Landman (KTM), którą możecie kojarzyć z wizyty na naszym Redbull 111 Megawatt. Ta niepozorna dziewczyna ukończyła wyścig i znalazła się w pierwszej 30!

Więcej informacji o Roof of Africa tutaj: https://www.facebook.com/roofofafricalive. Za kogo będziecie trzymać kciuki?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr