tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy nowego KTMa 1290 Super Adventure!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy nowego KTMa 1290 Super Adventure!

Autor: Lovtza 2015.02.01, 08:51 1 Drukuj

Jak zapewne wiecie KTM postanowił dać światu wszystko co dziś może zaoferować technologia motocyklowa. Nowy KTM 1290 Super Adventure ma być absolutnie topowym osiągnięciem w dziedzinie podróżniczych motocykli enduro. Jak pomarańczowi postanowili to osiągnąć?

Przede wszystkim wykorzystali silnik z 1290 Super Duka o pojemności 1301cc i upchnęli go w ramę 1190 Adventura. Silnik generuje 160KM i 140 Nm momentu obrotowego. Aby zapanować nad tym dostatkiem maszyna otrzymała rozbudowany pakiet elektronicznych wspomagaczy.

NAS Analytics TAG

Motocykl urósł, obszerniejsze są obudowy, pojawiły się dodatkowe światła w bocznych owiewkach, oprócz nich gmole i ogromny 30-litrowy zbiornik paliwa. Maszyna waży 12 kilogramów więcej niż 1190 Adventure. Aby motocykl był bardziej przyjazny użytkownikom, KTM zdecydował się na zastosowanie pełnego pakietu elektroniki - kombinowany ABS, system stabilizacji pojazdu MSC, kontrola trakcji MTC, a nawet tempomat. Do tego dodano półaktywne zawieszenie WP i jako pakiet zapewnić ma to najwyższy poziom bezpieczeństwa, nieosiągalny w przypadku innych motocykli.

Tak wyglądają zapewnienia KTMa, jak będzie wyglądało naprawdę? Nasz człowiek jest już w drodze na Gran Canarię, gdzie odbędzie się oficjalna prezentacja tej maszyny. Tradycyjnie postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące tego motocykla, które kierować możecie bezpośrednio na adres redakcji, lub zamieszczać w komentarzach poniżej. Zapraszamy do dyskusji!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr