tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy nowe opony Dunlop SportSmart 2 Max
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy nowe opony Dunlop SportSmart 2 Max

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.03.21, 11:13 1 Drukuj

Dunlop SportSmart 2 to popularne opony do zadań specjalnych. Świetnie nadają się do motocykli z zacięciem sportowym, które na co dzień jeżdżą po drogach publicznych i od czasu do czasu odwiedzają tory wyścigowe podczas imprez typu track day.

W tym roku firma Dunlop zaprezentowała ulepszoną wersję swojego popularnego produktu, mianowicie ogumienie SportSmart 2 z dodatkowym oznaczeniem "Max".

NAS Analytics TAG

Według zapewnień producenta nowa opona SportSmart 2 Max ze zmienionym profilem i nową mieszanką ma zapewniać jeszcze lepsze wyczucie motocykla, a ponadto może się pochwalić o 25 procent zwiększoną wytrzymałością. Udało się też zmniejszyć czas nagrzewania opony do optymalnej temperatury pracy oraz poprawić przyczepność na mokrej nawierzchni. Tyle w teorii. Jak wszystko wygląda w praktyce, przekonamy się podczas testów drogowych oraz na torze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę