tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy motocykl Mistrza wiata World Superbike!!!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Testujemy motocykl Mistrza wiata World Superbike!!!

Autor: Beavis 2016.11.14, 12:56 Drukuj

Aż ciężko w to uwierzyć, ale jako jedni z niewielu na świecie będziemy mięli okazję przetestować Kawasaki ZX-10R Jonathana Rea.

W trakcie, gdy to czytacie Mariusz Łowicki jest w drodze na MotorLand Aragon, gdzie jako jeden z niewielu dziennikarzy na świecie przetestuje Kawasaki ZX-10R samego Jonathana Rea. To ten sam motocykl na którym Rea w tym roku sięgnął po kolejny tytuł Mistrza Świata World Superbike.

NAS Analytics TAG

Myślę, że to niesamowita okazja na miarę premiery H2R w Losail, a może nawet bardziej ekskluzywna. Z prostej przyczyny - motocykle tej klasy szyte są na miarę pod danego zawodnika, a poza samymi zawodnikami i kierowcami testowymi niewiele osób ma szansę przerzucić przez nie nogę.

W zeszłym roku Kawasaki zorganizowało podobną imprezę i zdania dziennikarzy nt. zwycięskiego motocykla były bardzo pozytywne. Okazywało się, że nie taki diabeł straszny i motocykl tej klasy może ogarnąć nawet amator. Jestem szalenie ciekaw jak pójdzie naszemu redaktorowi naczelnemu i jakie będą jego wrażenia.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przetestowania nowego Kawasaki ZX-10RR - bogatszej wersji zaprezentowanej na targach INTERMOT zaledwie kilka tygodni temu.

Jeśli jesteście zainteresowani wrażeniami z jazdy ponad 200-konną bestią zdolną do zdobywania Mistrzostw - śledźcie Ścigacz.pl. Pierwsze wrażenia już za kilka dni.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr