tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy motocykl Mistrza Świata World Superbike!!! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy motocykl Mistrza Świata World Superbike!!!

Autor: Beavis 2016.11.14, 12:56 Drukuj

Aż ciężko w to uwierzyć, ale jako jedni z niewielu na świecie będziemy mięli okazję przetestować Kawasaki ZX-10R Jonathana Rea.

W trakcie, gdy to czytacie Mariusz Łowicki jest w drodze na MotorLand Aragon, gdzie jako jeden z niewielu dziennikarzy na świecie przetestuje Kawasaki ZX-10R samego Jonathana Rea. To ten sam motocykl na którym Rea w tym roku sięgnął po kolejny tytuł Mistrza Świata World Superbike.

NAS Analytics TAG

Myślę, że to niesamowita okazja na miarę premiery H2R w Losail, a może nawet bardziej ekskluzywna. Z prostej przyczyny - motocykle tej klasy szyte są na miarę pod danego zawodnika, a poza samymi zawodnikami i kierowcami testowymi niewiele osób ma szansę przerzucić przez nie nogę.

W zeszłym roku Kawasaki zorganizowało podobną imprezę i zdania dziennikarzy nt. zwycięskiego motocykla były bardzo pozytywne. Okazywało się, że nie taki diabeł straszny i motocykl tej klasy może ogarnąć nawet amator. Jestem szalenie ciekaw jak pójdzie naszemu redaktorowi naczelnemu i jakie będą jego wrażenia.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przetestowania nowego Kawasaki ZX-10RR - bogatszej wersji zaprezentowanej na targach INTERMOT zaledwie kilka tygodni temu.

Jeśli jesteście zainteresowani wrażeniami z jazdy ponad 200-konną bestią zdolną do zdobywania Mistrzostw - śledźcie Ścigacz.pl. Pierwsze wrażenia już za kilka dni.

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę