tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja serwisowa Kawasaki dla modeli ZX10-R oraz ZX-10RR
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akcja serwisowa Kawasaki dla modeli ZX10-R oraz ZX-10RR

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.23, 12:11 3 Drukuj

Jak podaje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, polski importer Kawasaki, firma Probike, ogłosiła wezwanie serwisowe dla motocykli ZX-10R oraz ZX10RR z roczników 2016-17. Powodem jest możliwość zablokowania skrzyni biegów przez wadliwe koła zębate.

Akcja serwisowa dla modeli ZX-10R i ZX-10RR wystartowała kilka dni temu i jest prowadzona na całym świecie. Pierwsze doniesienia o wadliwych skrzyniach biegów pojawiły się w styczniu zeszłego roku i pochodziły od dystrybutorów Kawasaki w Tajlandii. Obciążenia powstające przy ostrzejszej jeździe i "twardej" zmianie biegów mogą powodować uszkodzenie niektórych kół zębatych. Rezultatem tego może być zablokowanie skrzyni oraz tylnego koła i poważny wypadek.

NAS Analytics TAG

Sprawa dotyczy egzemplarzy wyprodukowanych w Japonii w latach 2016-2017 i ma bardzo szeroki zasięg. W samych USA do warsztatów wezwanych jest prawie 4 tysiące maszyn. W Polsce wezwaniem objętych jest 57 motocykli, których numery VIN można sprawdzić TUTAJ. Firma Probike deklaruje, że wszyscy właściciele tych maszyn będą powiadomieni o sprawie i zaproszeni do ASO.

Działanie serwisowe polegać będzie na wymianie kół 2, 3 i 4 biegu na wałku pośrednim oraz 2 biegu na wałku głównym. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym kontakt@kawasaki.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr