tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Test KTMa 790 Adventure i Adventure R [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Test KTMa 790 Adventure i Adventure R [FILM]

Autor: Barry 2019.05.06, 12:55 Drukuj

Opinie pierwszy klientów, którzy odebrali już swoje KTMy 790 Adventure, potwierdzają to, o czym pisaliśmy w teście i mówiliśmy w naszym filmie, tuż po premierowych jazdach testowych nowego motocykla w pomarańczowej rodzinie…

Wszyscy zainteresowani nowym 790 Adventure i jego bardziej terenową wersją, czyli 790 Adventure R, z pewnością widzieli już nasz materiał przygotowany na gorąco, po premierowych testach w Maroku.

Dla wszystkich tych, którzy wciąż są głodni wiedzy na temat nowego KTMa oraz dla tych, którzy nie lubią czytać testów, tylko wolą je oglądać, przygotowaliśmy film z naszych jazd po Maroku na 790 Adventure i 790 Adventure R!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę