tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi Kielce - MSQ Expo 2010 w najbliższy weekend
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi Kielce - MSQ Expo 2010 w najbliższy weekend

Autor: Informacja prasowa 2010.04.21, 16:38 Drukuj

Pod koniec kwietnia najdynamiczniej rozwijający się ośrodek wystawienniczy w Polsce zmieni się w raj dla motocyklistów i fanów ekstremalnej jazdy na quadach. Targi Motocykli, Skuterów, Quadów MSQ - Expo 2010

Targi Kielce oraz Studio Kolporpress sp.z o.o. zapraszają na imprezę, która w Kielcach odbędzie się po raz pierwszy. Pod koniec kwietnia najdynamiczniej rozwijający się ośrodek wystawienniczy w Polsce zmieni się w raj dla motocyklistów i fanów ekstremalnej jazdy na quadach. Targi Motocykli, Skuterów, Quadów MSQ - Expo 2010 to propozycja dla wszystkich tych, którzy na trzy dni chcą przenieść się w świat „dwóch kółek".

Swoją ofertę na stoiskach zaprezentują importerzy i dealerzy jednośladów najbardziej znanych marek, serwisy, sklepy, producenci i dystrybutorzy specjalistycznej odzieży i sprzętu. W programie znajdą się między innymi pokazy najnowszych trendów w modzie motocyklowej ze szczególnym uwzględnieniem kobiet i dzieci, pokazy freestylu, stuntu, trialu, jazdy próbne, prezentacje najnowszych modeli jednośladów, czy konkurs najwolniejszej jazdy.

Amatorzy motocykli będą mogli także spotkać się z mistrzami z kluby KTM Novi. Specjalnie w związku z otwarciem sezonu, wszyscy chętni będą mogli także wziąć udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy na Quadzie i pod okiem doświadczonych fachowców poznać zasady jazdy na tych czterech kółkach.

MSQ-Expo 2010 ma na celu nie tylko spotkanie miłośników motocykli, skuterów i quadów. Podczas imprezy chcemy położyć szczególny nacisk na bezpieczeństwo jazdy.

Wielki Zlot

Zlot to przede wszystkim integracja środowiska motocyklowego oraz przybliżenie miłośnikom motoryzacji historii powstania i produkcji jednego z najbardziej popularnych w Polsce motocykli, jakim był SHL oraz zaprezentowanie innych, często już zapomnianych, marek pojazdów zabytkowych. Po raz pierwszy Zlot odbędzie się w Targach Kielce. Impreza z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników. W 2009 r. w paradzie jechało ponad 300 pojazdów.

Uczestnikami Zlotu mogą być posiadacze motocykli SHL oraz innych motocykli i samochodów zabytkowych. Do uczestnictwa w Zlocie zaproszeni są także posiadacze wszystkich motorowerów, motocykli, skuterów i quadów bez względu na rok produkcji pojazdu. Pojazdy uczestniczące w imprezie muszą odpowiadać przepisom polskiego Prawa o Ruchu Drogowym. Wyjątek stanowią jednak pojazdy zabytkowe przewożone odrębnym środkiem transportu.

IV Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych odbędzie się z okazji jubileuszu 90-lecia powstania w Kielcach zakładów SHL, otwarcia sezonu, pierwszej rocznicy powstania Kieleckiego Forum Motocyklistów (KFM) oraz organizowanych przez Targi Kielce i Studio Kolporpress MSQ - Expo.

Egzamin na kartę motorowerową

Masz więcej niż 13 lat? Jesteś fanem jazdy na zmechanizowanych dwóch kółkach i chcesz zostać pełnoprawnym użytkownikiem dróg w rozpoczynającym się sezonie? W takim razie nie masz wyjścia - musisz mieć na to oficjalne pozwolenie. Przyjdź na MSQ i zdobądź uprawnienia bez dodatkowych opłat.

Codziennie od 23. do 25. kwietnia o pełnej godzinie na terenie zewnętrznym Targów Kielce odbywać się będzie bezpłatny wielki egzamin na kartę motorowerową. Jedyne co musi posiadać przy sobie każdy z przystępujących do testu z jazdy, to legitymacja szkolna oraz zgoda rodziców.

W obecności specjalnej komisji uprawnienia w jednym miejscu w piątek, sobotę i niedzielę zdobyć może łącznie blisko 200 osób.

Program

Piątek, 23 kwiecień

10:00-16:00 Kurs na Kartę Motorowerową (o każdej pełnej godzinie)
11:30-16:00 Pokazy stuntu

Sobota, 24 kwiecień

8:00-11:00 Rejestracja uczestników Zlotu, przygotowanie do parady, godziny przy muzyce
10:00-16:00 Kurs na Kartę Motorowerową (o każdej pełnej godzinie)
10:00-11:00 Konkurs zręczności jazdy motocyklem i samochodem
11:30 Formowanie kolumny do parady
12:00 Otwarcie Świętokrzyskiego Sezonu Motorowego 2010 - parada ulicami Kielc
12:30 Akademia Bezpiecznej Jazdy na Quadzie
13:00 Spotkanie z piłkarzami Korony
13:30 Powitanie powracających z parady na terenie TK
14:00- 15:00 Konkurs jazdy motocyklem i pokazy stuntu
15:00 Koncerty zespołów: Tomek "Kalcz" Kalczyński, „On The Road", „Alcoholica"
16:30- 17:00 Konkurs wolnej jazdy
17:00 Wybory Miss Zlotu (cz. 1)
18:30 Wybory Miss Zlotu (cz.2)
19:00 Wyniki prób sprawnościowych i wyboru Miss Zlotu

Niedziela, 25 kwiecień

9:00-10:00 Przyjazd uczestników zlotu; muzyka
10:00-16:00 Kurs na Kartę Motorowerową o każdej pełnej godzinie
10:00-11:30 Próby zręcznościowe
10:00 Akademia Bezpiecznej Jazdy na Quadzie
11:30-12:30 Koncert zespołu „Pozytywka",
Każdy może sobie zrobić zdjęcie na kultowej SHL-ce
12:30-14:00 Wzmocnij Się Przed Drogą- Red Bull
SHL-ka na wesoło
Spotkania z Mistrzami i Konstruktorami
Ogłoszenie Konkursu Elegancji
Tort z okazji 73. rocznicy SHL
14:00-15:30 Koncert - covery zespołu „Led Zeppelin"
Ogłoszenie Konkursu Prób Sprawnościowych
16:00 Zakończenie imprezy

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wydarzeń towarzyszących Targom MSQ-Expo 2010

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę