tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taddy Błażusiak i wyścigi uliczne w Warszawie - zobacz to raz jeszcze! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taddy Błażusiak i wyścigi uliczne w Warszawie - zobacz to raz jeszcze!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.21, 13:47 1 Drukuj

Taddy Błażusiak oprowadza po imprezie i rozmawia z zawodnikami – zobaczcie Vervę Street Racing po raz kolejny!

Jedną ze znanych osobistości świata sportów motocyklowych obecnych na Verva Street Racing  był również Tadeusz Błażusiak. Na tydzień przed startem w Erzbergrodeo 2011, na którym ma zamiar zdobyć piąte z rzędu zwycięstwo, Tadek wpadł do Warszawy. Tym razem nie jeździł ani ekstremalnych prób enduro, ani endurocrossu, ale wcielił się w rolę reportera Red Bull. Z mikrofonem w ręku Taddy na wesoło zwiedził całą imprezę, rozmawiając przy okazji z kilkoma zawodnikami, a byli to: Jimmy Verburgh, Nick de Wit, Chris Pfeiffer, Tomek Kuchar, Cyril Despres oraz Marc Coma. Jeżeli już przeczytaliście naszą relację z Verva Street Racing, obejrzeliście film autorstwa Orlen Team oraz zapoznaliście się z obszerną galerią zdjęć, to teraz sprawdźcie jak wszystko wyglądało oczami Tadeusza Błażusiaka:

Tadek Blazusiak Warszawa
Konferencja BMW Zawodnik Chris Pfeiffer
Konferencja KTM Cyril Despres
Konferencja Zawodnik KTM Marc Coma
loty FMX na placu teatralnym wawa
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Tadek Blazuziak i FMXowcy verva warszawa
backflip one hander red bull jams
Cyril Despres Marc Coma w warszawie na supermoto
kuchar drift nascarem po wawie
wyscig orlen red bull na ulicach warszawy
ostre palenie gumy nascar w warszawie
Nick de Wit x-fighters Jams verva street racing
pfeiffer opona metzeler verva
chis pfeiffer i inni stunterzy verva warszawa
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę