Taczka z silnikiem z motoroweru - rewolucja w budownictwie

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.07.11, 10:21 17 Drukuj

Każdy, kto kiedykolwiek pracował na budowie, albo przynajmniej brał udział, zapewne wiejak uciążliwe jest wożenie materiałów na taczce. Trzeba ręcznie pchać coś, co nie jest zbyt stabilne, a i tak zazwyczaj kończymy z cegłami wysypanymi na ziemie. A co, jeśli zamontować by do taczki silnik z motoroweru? Pomysłowość, jak zawsze, nie zna granic.

Warto zauważyć, że testujący ten wynalazek wyposażył się w kask, co rzecz jasna bardzo pochwalamy mając na uwadze wiele filmów z testowania rzeczy na bocznych drogach. Żarty jednak na bok, bo mamy tutaj naprawdę dobry pomysł, proste wykonanie i ogromny wkład w poprawę efektywności. Polak potrafi!

Zdjęcia
Komentarze 15
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:txa 11/07/2013 21:01

zajebisty sprzet- popieram!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę