tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 TRW-Lucas: Nowy design podnóżków sportowych

TRW-Lucas: Nowy design podnóżków sportowych

Autor: Informacja prasowa 2018.06.12, 09:39 Drukuj

Anodowane na czarno zestawy podnóżków TRW-Lucas Racing powstały w wyniku setek godzin testów na drogach oraz torach wyścigowych. Zebrane doświadczenia umożliwiły opracowanie wyjątkowego produktu o perfekcyjnej ergonomii, ekstremalnie niskiej masie, doskonałej funkcjonalności oraz świetnym designie. To wszystko sprawiło, że podnóżki TRW-Lucas Racing są doskonałym wyborem do każdego sportowego motocykla.

Teraz wszystkie zestawy „Sp edition” zostały wyposażone w dwa współwymienne podnóżki montowane w zależności od miejsca eksploatacji motocykla: sportowy, nieskładany, przeznaczony na tor oraz z wbudowanym zawiasem, przeznaczony na drogi publiczne.

Nowe generacje podnóżków są superlekkie i nadają motocyklowi indywidualny wygląd. Podczas prac projektowych szczególną uwagę poświęcono możliwości ich eksploatacji zarówno na torze jak i na drogach publicznych, a ich kształt doskonale sprawdzi się także w motocyklach customowych powstałych na bazie konstrukcji sportowych.

Możliwości wyścigowe zestawów podnóżków zostały przetestowane we wszystkich seriach wyścigowych, a produkty TRW-Lucas są najczęściej wybierane przez profesjonalne zespoły wyścigowe z całego świata. Bez względu na miejsce eksploatacji motocykla, sportowe zestawy podnóżków TRW-Lucas dadzą przewagę nad konkurencją i pozwolą zostawić ją daleko w tyle.

Sportowe, regulowane zestawy TRW-Lucas „Sp edition” umożliwiają sprawne pozycjonowanie podnóżków (18 mm w pionie oraz 28,5 mm w poziomie) oraz umieszczenie ich w takim miejscu, aby zapewnić kierowcy optymalną, sportową pozycję i maksymalne możliwości złożenia w zakręcie. Pozwalają też na przesunięcie podnóżków do tyłu, co zapewni kierowcy optymalne podparcie podczas przyspieszania. Podnóżki TRW-Lucas „Sp edition” przystosowane są zarówno do drogowego, jak i sportowego, odwróconego schematu zmiany biegów. Całkowita waga najlżejszego produktu to tylko 700 gramów (zależy od modelu), a każdy z nich posiada certyfikat zgodności (TUV).

Ponadto TRW-Lucas oferuje wersję podnóżków dopasowaną do odwróconej zmiany biegów w motocyklach Triumph i BMW (RAC-UM). Zestawy do BMW S1000RR i S1000R przeznaczone są do modeli zarówno  posiadających quick-shifter , jak i nie wyposażonych w to urządzenie.

Produkty TRW-Lucas mogą imponować nie tylko zaletami technicznymi czy ergonomią, ale także efektownym designem. Produkowane są w Niemczech z wytrzymałego stopu aluminium najwyższej jakości. Są wizualnym dopełnieniem praktycznie każdego modelu motocykla.

Produkt jest dostępny do ponad 100 modeli producentów takich, jak: Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Triumph czy Yamaha, a asortyment ten wciąż się poszerza…

Wejdź na tę stronę i dobierz sety do swojego motocykla. Ceny poszczególnych produktów znajdziesz u dystrybutorów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę