Suzuki V-Strom 650 Traveller Edition - wersja specjalna!

Autor: Informacja prasowa 2010.06.23, 09:59 1 Drukuj

Lubisz dalekie i wymagające podróże? To właśnie z myślą o Tobie Suzuki Motor Poland przygotowało specjalną wersję modelu Suzuki V-Strom 650 Traveller Edition!

Ta wyjątkowa wersja motocykla zawiera zestaw trzech aluminiowych kufrów o pojemności 120 litrów, gmole, osłonę silnika wykonaną z aluminium, bagażniki kufra centralnego i kufrów bocznych z płytami montażowymi. Motocykl wraz z powyższym zestawem kosztuje 35 000 zł, natomiast wartość samych akcesoriów to 7 800 zł.

Poczuj prawdziwy komfort podróży i już dziś zapytaj dealera Suzuki o wymarzonego towarzysza swoich wypraw - Suzuki V-Strom 650 Traveller Edition! Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Suzuki V-Strom 650 Traveller Edition
Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę