tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-Strom 1000 w wersji Touring
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki V-Strom 1000 w wersji Touring

Autor: Informacja prasowa 2014.11.07, 13:35 Drukuj

Nowy V-Strom 1000 ABS to motocykl typu "Sport Adventure Tourer" - idealny dla wszystkich entuzjastów podróży na jednośladach. Teraz dostępny jest w serii specjalnej "Touring", która sprawi, że nawet najdalsze wyjazdy będą czystą przyjemnością. 

V-Strom 1000 ABS został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu satysfakcjonującej i komfortowej jazdy podczas pokonywania długich dystansów. Motocykl oferuje wiele przydatnych rozwiązań zapewniających znakomite odczucia z jazdy, a obecnie oferowany jest także w serii specjalnej "Touring" obejmującej szereg akcesoriów, dzięki którym dalekie wyjazdy są jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

NAS Analytics TAG

V-Strom 1000 ABS "Touring" wyposażony jest w komplet lamp przeciwmgielnych LED wraz z elementami mocującymi i obudowami lamp. Motocykl obudowano także w gmole i pług, które zapewniają odpowiednią osłonę silnika. Podczas wyjazdów kierowca z pewnością doceni także pojemność kufrów bocznych, do których zmieszczą się nawet spore torby. Zadbano również o bezpieczeństwo i komfort dłoni poprzez dodatkowe akcesoria - czyli osłony dłoni i podgrzewane manetki, które przydają się, gdy temperatura powietrza nieprzyjemnie spada.

V-Strom 1000 ABS "Touring" oferowany jest już za 53 370 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę