tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmienne fazy rozrządu w Suzuki V-Strom 1000?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmienne fazy rozrządu w Suzuki V-Strom 1000?

Autor: Beavis 2015.03.24, 10:14 1 Drukuj

V-Strom 1000 mógłby otrzymać zmienna fazy rozrządu już w przyszłym roku. Japońsku Urząd Patentowy zarejestrował plany dotyczące implementacji tego rozwiązania w dwucylindrowej jednostce stosowanej w turystycznym sprzęcie Suzuki.

NAS Analytics TAG

Wzorem najnowszej Ducati Multistady, V-Strom 1000 miałby otrzymać zmienne fazy rozrządu. Suzuki nazywa swój system 3D i jego głównym celem jest ograniczenie spalania. Wedle opisu dostępnego na stronach producenta, zmienne fazy rozrządu w przypadku silnika używanego w V-Stomie 1000 pozwalają zredukować spalanie o 20%, przy 6% wzroście momentu obrotowego.

Zachodni komentatorzy sugerują, że zmienne fazy rozrządu mogłyby pojawić się w V-Stromie 1000 już w przyszłym roku wraz z modelem 2016.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę