tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R1000 2017 - jeszcze bardziej dopasiony
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R1000 2017 - jeszcze bardziej dopasiony

Autor: Lovtza 2016.10.04, 13:50 4 Drukuj

Suzuki podbija poprzeczkę. O nowy GSX-R1000 informowaliśmy Was już w ubiegłym roku, a teraz na Intermocie mamy kolejną prezentację tej maszyny jako zupełnej nowości.

Przyglądając się maszynie, która ma zostać puszczona do produkcji musimy przyznać że Suzuki w ostatnich kilku miesiącach zdecydowało o wypuszczeniu dwóch wersji motocykla i podniesienia jego specyfikacji w wariancie GSX-R1000R. Z przodu modelu R znajdzie się bowiem widelec BPF Showa z ze zbiornikiem kompensacyjnym, bardzo podobny do tego jaki teraz oferuje Kawasaki w ZX-10R. Poprawiono także pakiet elektroniki, która teraz w sposób adaptacyjny będzie w stanie zmieniać w czasie rzeczywistym ustawianie motocykla jeśli chodzi o ABS i kontrolę trakcji. Różne tryby pracy, wspomaganie pracy na niskich obrotach, system startów, quick shifter - to wszystko standard w dzisiejszych czasach i znajdziecie to w nowym Gixxie.

NAS Analytics TAG

Oficjalnie potwierdzone jest, że silnik obu wersji dysponował będzie system zmiennych faz rozrządu. Suzuki nie podaje mocy nowej maszyny (ale należy spodziewać się, że będzie ona oscylowała wokół 200KM), wiemy jedynie że Suzuki deklaruje masę pojazdu gotowe do jazdy na poziomie 200kg.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr