tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R Cup i WMMP na antenie Polsat Sport i Polsat Play
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R Cup i WMMP na antenie Polsat Sport i Polsat Play

Autor: Informacja prasowa 2009.07.28, 13:42 1 Drukuj

5. i 7. sierpnia na antenie kanału Polsat Play i Polsat Sport będzie można zobaczyć specjalne relacje z zawodów Suzuki GSX-R Cup oraz z IV rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski

Suzuki Motor Poland serdecznie zaprasza do obejrzenia kolejnej relacji z Pucharu Suzuki GSX-R oraz Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, których IV runda odbędzie się już 1-2 sierpnia na Torze Poznań. 

Specjalna relacja z zawodów zostanie wyemitowana na antenie programu Polsat Sport w środę, 5. sierpnia o godzinie 21.10 oraz Polsat Play w piątek, 7. sierpnia o godz. 20:30 z następującymi powtórkami:

sobota, 8. sierpnia o godz. 11.00
niedziela, 9. sierpnia o godz. 18.00
poniedziałek, 10. sierpnia o godz. 17.30

GSX-R Cup
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:j 28/07/2009 21:30

5 i 7 lipca???

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę