tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 StuntDVD, czyli Ostra Jazda w penym metrau
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

StuntDVD, czyli Ostra Jazda w penym metrau

Autor: Simpson 2010.03.30, 15:17 4 Drukuj

Terror! Relacje z zawodów! Ustawki!

Stunterzy z Krakowa od lat widywani są we wszelakich produkcjach. Spontanicznie podziewając się to tu to tam, siejąc za każdym razem wszechpanujący zamęt, brakowało osoby która by tropiła ich poczynania trzymając w ręku kamerę. Na szczęście drogi ludzi oddanych motocyklom i filmowi się zbiegają i tak w roku 2009 współpraca Etoj wraz Piotrem „Piterem" Grejcem w zupełnie niehomoseksualny sposób spłodziła ponad 40-minutową produkcję.

NAS Analytics TAG

Czasy się zmieniają... Zarazem stunt, jak i filmy weszły na zupełnie nowy poziom. Jakość obrazu i montażu zdecydowanie podnoszą poprzeczkę twórcom filmów, tak samo jak cuda wyprawiane przez niektórych stunterów w filmie podnoszą ciśnienie pozostałym riderom. Piter jest zdecydowanie większym fanem filmu niż stuntu, dzięki czemu jego produkcja jest przyjazna dla widza amatora. Zamiast adoracji niuansów technicznej jazdy, autor stawia na wizualno-dźwiękową przyjemność odbioru. Dzięki temu zabiegowi, film po prostu się nie nudzi. Każda sekunda jest starannie dobrana i obrobiona, nie zaznamy monotonii ujęć, barw, czy muzyki. Ścieżka dźwiękowa jest bardzo mocną stroną tej produkcji. Obok popularnych kawałków znanych wykonawców, takich jak Abradab, znajdziemy amatorskie elektroniczne niesamowicie wkręcające się utwory. Piter zachowując otwarty umysł, nie ograniczając się do jednego stylu muzycznego. Zafundował nam naprawdę świetny akustyczny podkład, w którym każdy wychwyci coś dla siebie. Widać dokładnie, że miał pomysł od początku do końca zarówno na muzykę, jak i klimat ujęć. Zrealizował go z godną podziwu perfekcją, bawiąc się dodatkowo barwami i różnymi efektami. Podczas 42 minut filmu zobaczymy stunt z każdej strony, od zawodów do terroru, od najtrudniejszych tricków do klasycznego napędzania.

Jeśli nie zdecydujecie się kupić własnej kopii, oto co stracicie:

Terror! Partyzancki wypad i zwiedzanie placów Lublina to wstęp do pospolitego ruszenia w Krakowie. Ilość motocykli biorących udział w nagraniu niszczy psychikę. Szwadron Ostrej Jazdy przetacza się po kluczowych punktach miasta, siejąc chaos, ale nie zniszczenie, gdyż cała wataha jest prowadzona z głową, nie powodując zagrożenia na drodze.

Relacje z zawodów w Koszalinie i Extrememoto. Zestawienie wielkiej Warszawskiej imprezy z kameralnymi stunterskimi rozgrywkami na malowniczym torze Motopark. W tym drugim przypadku doświadczymy nie tylko świetnych ujęć oddających urok tego miejsca. Będziemy świadkami naprawdę ostrej walki na najwyższym poziomie oraz driftu w najlepszym wydaniu.

Ustawki. Piter odwiedził kilka miejsc codziennych treningów stunterów w różnej części Polski. Zobaczymy prywatną sesję Młodego125, stunt w Mielcu w wykonaniu Pasia, czy Szwajcara i Rapasa. Przede wszystkim jednak, klasyczny weekend na dzikim wschodzie, czyli parking Zamość należący do grupy FRS. Szok poziomu jazdy na tej miejscówce przebija tylko szok ilości stunterów obecnych co weekend na tym małym placu. Niestety Piotrek nie wyrobił się w sezonie z odwiedzinami u WHS, jednak nie przeszkodziło to Wheelieholicksom i zorganizowali oni specjalną zimową nagrywkę... na lodzie!

Zdecydowanie nie możecie odpuścić tego DVD. Nie ważne, czy będzie to oglądać maniak stuntu, czy emerytowany szachista, na pewno nie zazna nudy i doceni ogrom pracy włożony przez Pitera. StuntDVD posiada tylko jedną wadę. Jest zdecydowanie za krótkie! Czas nie pozwolił na nakręcenie większej ilości materiału, przez co po wkręceniu się w akcję czujemy lekki niedosyt, widząc napisy końcowe. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku Piter już całkowicie oleje swoje studia i będzie na każdej ustawce polował z kamerą na kolejne mistrzowskie ujęcia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
cyrkle Lublin Zamosccyrkle stunt Cup koszalin
NAS Analytics TAG
cyrkle wokol pacholka ETOJdaj mu extrememoto
drift na torze stunt Cup koszalindrift raptowny Lublin Zamosc
guma mielecinterwencja stunt Cup koszalin
Mlody125palenie gumy Terror Krakowa
palenie mielecpalenie na podescie extrememoto
przed wejsciem ETOJpusty asfalt ETOJ
stoppie ETOJzachod ETOJ
stunt Lublin Zamoscstunt w nocy Lublin Zamosc
Terror Krakowatlum na winklu stunt Cup koszalin
ustawka extrememotowheelie Terror Krakowa
StuntDVD Ostra Jazda
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: bartek13.w 24/05/2010 20:42

jaka cena?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr