tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Days 6 - oficjalny trailer! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt Days 6 - oficjalny trailer!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.06.26, 16:08 2 Drukuj

Przed Wami oficjalny trailer szóstej już części "Stunt Days". Jeśli dzisiaj jeszcze nie przyjęliście dziennej dawki stuntu to macie okazje uzupełnić braki.
NAS Analytics TAG
Nie trzeba się konsultować z lekarzem, trzeba jedynie wcisnąć Play i sprawdzić, co szykują dla Was rozrabiaki ze SD. W produkcji możemy zobaczyć materiały kręcone na ustawkach i zawodach stunterskich. W kadrach przewijają się między innymi Beku, Stunter13, Kaban, Korzeń, Raptowny czy też Romain Jeandrot i inni. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę