tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Straż Graniczna odzyskała skradzione motocykle i quady za ponad 100 tysięcy zł
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Straż Graniczna odzyskała skradzione motocykle i quady za ponad 100 tysięcy zł

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.11, 18:55 Drukuj

Polska Straż Graniczna w Świnoujściu w czasie kontroli busa, który właśnie zjechał z promu, natrafiła na kilka motocykli i quadów. Okazało się, że pojazdy te były ukradzione na terenie Szwecji.

NAS Analytics TAG

Sytuacja ta miała miejsce w zeszłym tygodniu. Busem kierował 29-letni obywatel Rumunii. Przyznał się do zarzutu paserstwa i dobrowolnie poddał karze. Został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Nie trafi do więzienia, musi jednak zapłacić 4 tysiące zł grzywny.

Odzyskane pojazdy trafiły z powrotem do właścicieli.

Źródło: radioszczecin.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę