tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Jeepy Wrangler Sahara dla Stray Granicznej. 272 KM w 2.0 turbo, 8 biegw i napd na 4 koa. Nie uciekniesz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Jeepy Wrangler Sahara dla Stray Granicznej. 272 KM w 2.0 turbo, 8 biegw i napd na 4 koa. Nie uciekniesz

Autor: Alonzo 2020.11.22, 14:02 Drukuj

Tym teraz Straż Graniczna będzie ścigać podejrzanych i przestępców. Właśnie do jednostek na Podlasiu, w Warmińsko-Mazurskim, w Nadbużańskim i w Karpackim trafiło 28 nowych Jeepów Wranglerów Sahara. Docelowo Straż Graniczna ma mieć 60 takich pojazdów. Jeepy mają dwulitrowe turbodoładowane silniki o mocy 272 KM, osiem biegów i napęd na cztery koła. Są przystosowane do eksploatacji w trudnym terenie, na przykład przy patrolowaniu górskich szlaków.

NAS Analytics TAG

Pozostałe 32 Jeepy dołączą do floty Straży Granicznej w grudniu. Całkowity koszt, to 14,5 miliona złotych. W ostatnim czasie zdarzyło się kilka incydentów, gdy motocykliści, często zza zachodniej granicy, nielegalnie jeździli po górskich szlakach. Nowe pojazdy Straży Granicznej, skierowane głównie do walki z przemytem, będą kolejną rzeczą, krótej będą musieli się wystrzegać miłośnicy nielegalnych wrażeń w terenie. Jeżeli myślicie, że na terenach leśnych z łatwością można zgubić strażników, wjeżdżając między drzewa, to również się mylicie. Niedawno Straż Graniczna kupiła Hondy CRF 250 - "Straż Graniczna otrzyma Hondy CRF 250 RLA".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr