tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stoner i Doohan kontra Coulthard NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Stoner i Doohan kontra Coulthard

Autor: Lovtza 2013.04.17, 09:11 Drukuj

W sumie nie byłoby czym się ekscytować, bo mowa będzie o samochodach, gdyby nie faceci za ich kierownicami… Dwaj motocyklowi mistrzowie świata Casey Stoner, Mick Doohan stanęli w szranki z  wicemistrzem świata F1, Davidem Coulthardem. Wyścig, w trakcie którego Doohan zasiadł za sterami sportowego Mercedesa, Stoner w wyścigowym Holdenie Commodore, a Coulthard w bolidzie F1, miał charakter pokazowy, demonstrujący różnice w osiągach poszczególnych maszyn. Wydarzenie miało miejsce w trakcie Melbourne F1 2013 Speed Comparison.

NAS Analytics TAG

Największe fory dostał Doohan, który wystartował do okrążenia jako pierwszy, drugi ruszył Casey Stoner. Obu próbował dogonić David Coulthard, który ruszył jako ostatni. Czy udało mu się dogonić obu Australijczyków? Sprawdźcie sami.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę