tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Spray do łańcucha gratis i olej w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Spray do łańcucha gratis i olej w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie

Autor: Informacja prasowa 2012.02.21, 14:09 1 Drukuj

Ubrania z wyprzedaży  już kupione? Zachęcamy was żebyście już teraz zaczęli przygotowywać swoje półki w garażach do nowego sezonu. Na www.sklep.scigacz.pl znajdziecie dużo naprawdę atrakcyjnych propozycji, m.in.:

Zestaw trzech sprayów do łańcucha Castrol OR w cenie dwóch! Każde takie zamówienie to oszczędność 39 zł.

Oleje i zestawy z filtrem w bardzo przystępnych cenach, wśród nich Castrol Power1 10w40 od 96,80 za 4 litry.

Uruchamiamy też nową promocję. Od dziś do końca lutego przy zamówieniu na dowolny zestaw napędowy otrzymujecie gratis smar s100 weisses ketten w praktycznej puszce 75ml!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę