tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sobczyk Quad Racing Team w kolejnej rundzie Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sobczyk Quad Racing Team w kolejnej rundzie Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów

Autor: Eristof 2009.06.19, 13:47 Drukuj

Adam Wężyk pojedzie w klasie Open na quadzie BM Aprilia na zawodach w St. Stephan

W najbliższy weekend, 20-21 czerwca zespół Sobczyk Quad Racing Team będziemy mogli zobaczyć na kolejnej rundzie Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów. Do miasta Świętego Stefana, gdzie odbędą się zawody, pojedzie zarówno Paweł Sobczyk, jak i Adam Wężyk. Jednak tym razem w wyścigach weźmie udział jedynie Adam, który dla odmiany pojedzie w klasie Open na quadzie BM Aprilia, należącym do  Pawła. Na zawodach we Freiburgu utalentowany 16-latek z Płocka udowodnił, że potrafi jeździć na europejskim poziomie. Zatem możemy być pewni, że Adam nie podda się bez walki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę