tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sobczyk Quad Racing Team startuje w Szwajcarii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sobczyk Quad Racing Team startuje w Szwajcarii

Autor: Eristof 2009.05.08, 15:05 Drukuj

Paweł Sobczyk i Adam Wężyk wystartują w pełnym cyklu Mistrzostwach Szwajcarii Supermoto Quadów

Sobczyk Quad Racing Team, w składzie Paweł Sobczyk i Adam Wężyk wystartuje w pełnym cyklu  Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów. Pierwsza z siedmiu rund odbędzie się już w najbliższy weekend, 9-10 maja w niemieckim mieście Freiburg.

W ubiegłym sezonie Polak jeżdżący z numerem 27, zdobywając drugie miejsce w ostatniej rundzie w Międzynarodowych Mistrzostwach Szwajcarii Supermoto Quadów udowodnił, że należy do ścisłej, europejskiej czołówki. Trzymamy mocno kciuki za naszych reprezentantów, a o ich poczynaniach poinformujemy was na początku przyszłego tygodnia. 

Sumpermoto Quadow gostyn 2009 Adam Wezyk
Sumpermoto Quadow gostyn 2009 Sobczyk Pawel
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę