tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sobczyk Quad Racing Team - plany na sezon 2010
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Sobczyk Quad Racing Team - plany na sezon 2010

Autor: Eristof 2010.03.05, 13:36 2 Drukuj

Paweł Sobczyk i Adam Wężyk postawili na motocross quadów

Zespół Sobczyk Quad Racing Team, którego barwy reprezentują Paweł Sobczyk i Adam Wężyk, postanowili w tym roku skupić się tylko i wyłącznie na startach w motocrossie quadów. Sezon 2010 zapowiada się dla nich wyjątkowo pracowicie. Oprócz zawodów rangi Mistrzostw Polski, duet z Płocka postanowił wziąć udział w całym cyklu rozgrywek Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej.

Pierwsza runda tych zawodów odbędzie się 18. kwietnia w Lesznie, jednak już za niecałe dwa tygodnie Sobczyk Quad Racing Team będzie można zobaczyć na torze w Obornikach Wielkopolskich. Paweł i Adam wezmą udział w obozie szkoleniowym organizowanym przez Motoklub Oborniki, gdzie wystąpią w roli trenerów kierowców quadów.

„Zrezygnowaliśmy ze startów w wyścigach supermoto i postanowiliśmy powalczyć w tym sezonie o tytuły mistrzowskie w motocrossie quadów. Przed nami ponad 20 startów w zawodach krajowych. Chcemy także spróbować swoich sił poza granicami Polski, zatem będziemy mieli bardzo dużo pracy. Mam nadzieję, że ten rok nie będzie tak pechowy, jak poprzedni. Mamy świetnego mechanika od silników i jesteśmy w dobrej formie, więc powinno być dobrze." - powiedział Paweł Sobczyk.

Więcej informacji na temat zespołu znajdziecie na stronie www.pawelsobczyk.pl.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę