tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Słuchawka Scala Rider Q2 - najnowsze rozwiązanie dla motocyklistów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Słuchawka Scala Rider Q2 - najnowsze rozwiązanie dla motocyklistów

2008.05.26 Informacja prasowa

Kontel-Telecom zaprezentował słuchawkę Bluetooth amerykańskiej firmy Cardo Systems do komunikacji dla motocyklistów. Teraz dzięki Scala Rider Q2 motocykliści podczas prowadzenia pojazdu mogą porozumiewać się za pomocą interkomu na odległość do 500m. Ponadto urządzenie umożliwia także słuchanie radia, korzystanie z głosowej nawigacji GPS i prowadzenie rozmów telefonicznych.  

Nowa propozycja firmy Cardo Systems, z serii scala-rider, jest produktem od dawna oczekiwanym przez motocyklistów. Słuchawka pozwala im komunikować się między sobą podczas długich tras bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego.

- Scala-Rider Q2 to odpowiedź na sugestie ponad 250 tys. klientów, którzy używają naszych słuchawek z tej serii - mówi Abraham Glezerman, prezes Cardo Systems - Społeczność motocyklistów domagała się wysokiej jakości bezprzewodowego rozwiązania na motor. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy spełnić ich oczekiwania. Oferujemy atrakcyjne, łatwe w obsłudze produkty do komunikacji, które umożliwiają bezpieczną i wygodną jazdę.

Scala-Rider Q2 składa się z odpornego na wiatr mikrofonu, dużego przycisku służącego do odbierania i odrzucania połączeń oraz super płaskich głośników mocowanych na rzep wewnątrz kasku. Słuchawka automatycznie dostosowuje poziom dźwięku do natężenia hałasu związanego z prędkością jazdy. Rozmowy przychodzące można łatwo odbierać lub odrzucać za pomocą głosu.

Urządzenie można zamontować w ciągu 5 minut niemal do każdego otwartego i zamkniętego kasku w prosty i bezinwazyjny sposób. Część zawierająca akumulator łatwo odpina się do ładowania. Dodatkowo funkcja redukcji szumu wiatru gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Słuchawka posiada konstrukcję odporną na deszcz i śnieg. Jakość dźwięku umożliwia rozpoznawanie mowy w telefonie przy prędkości nawet 120 km/h.

Przedstawicielem Cardo Systems, Inc. w Polsce jest firma Kontel-Telecom. Produkty z linii scala-rider dostępne są w specjalistycznych salonach motocyklowych, sklepach internetowych: Plantro i Holan oraz u dystrybutora (KONTEL-TELECOM) tel. 022 646 76 76.

Zalety produktu:

Porozumiewanie się przez interkom na odległość do 500m.
Możliwość korzystania z radia i nawigacji GPS
Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych
Głosowe odbieranie, inicjowanie i odrzucanie połączeń
Automatyczne dostosowywanie głośności dźwięku do natężenia hałasu
Łatwa instalacja w kilka minut
Bezinwazyjny montaż na kasku
Super płaskie głośniki
Zabezpieczenie przed wpływami pogody
Funkcja redukcji szumu wiatru
Certyfikat Tom Tom

Informacje o cenach i dostępnych modelach:

Linia produktów
scala-rider
Cena detaliczna brutto
Scala Rider Q2 699 zł
Scala Rider TeamSet 799 zł
Scala Rider FM 569 zł
Scala Rider Solo 439 zł

Więcej informacji na stronie:  www.scalarider.com

O Cardo Systems, Inc.

Cardo Systems, Inc., powstała w 2001 r. w USA. Firma jest światowym liderem rynku w produkcji bezprzewodowych rozwiązań do komunikacji. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgh. Sieć dystrybucji obejmuje Amerykę Północną i Południową, Europę, Azję i Australię. Produkty Cardo Systems, Inc. można nabyć w ponad 50 krajach. Dystrybutorem Cardo Systems, Inc. w Polsce jest firma KONTEL-TELEKCOM. Tel. 022 646 76 76.

O KONTEL-TELECOM

Kontel-Telecom jest przedstawicielem w Polsce takich firm jak: Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems, Konftel, Ascom Wireless, Polycom, ITS, Optimal, Contec, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, VoIP Voice, Rital, Aethra, Zoom, RTX.

Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego na polskim rynku. Zapewnia dostawę i stały serwis słuchawek nagłownych dla biur i Call Center, słuchawek do telefonów komórkowych, multimedialnych słuchawek do komputerów, systemów do audio- i wideokonferencji, systemów rozszerzeń i rozbudowy dla wszystkich rodzajów central telefonicznych, routerów, terminali ISDN, telefonów, telefaksów i akcesoriów. Oferowane przez nią produkty to wyłącznie atestowane i sprawdzone rozwiązania.

KONTEL-TELECOM świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego produktów znajdujących się w ofercie firmy.

Dodatkowych informacji udzieli:

Małgorzata Niedźwiedzka
PRESTIGE Public Relations
m.niedzwiedzka@prestigepr.pl 
tel. 022 853 73 17

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę