tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter miady motocykle na torze Radom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter miady motocykle na torze Radom

Autor: P.B. 2017.05.04, 16:23 5 Drukuj

To oczywiście nie jest żaden wyścig, tylko swobodne jazdy treningowe. Nie chcemy komentować, czy ktoś tu jeździe lepiej, czy gorzej, szybciej, czy wolniej. Ten filmik po prostu miło się ogląda.

Takie obiekty, jak tor w Radomiu, nie są zbyt szybkie i dają szansę kierowcom wolniejszych maszyn na nadrobienie zwrotnością, czy poprawną techniką. Powyższy fakt oczywiście w żaden sposób nie umniejsza umiejętnością Igora, siedzącego za kierownicą skutera.

NAS Analytics TAG

Udało nam się dotrzeć do autora filmu i spytać o szczegóły techniczne pojazdu. Okazuje się, że dla Igora był to pierwszy dzień jazdy na tym sprzęcie. Skuter to Piaggio Quartz z cylindrem Stage6 Racing MKII o pojemności skokowej 70 ccm. Moc na poziomie około 18-20 KM.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:umiejtnoci 04/05/2017 22:15

chyba umiejtnociom

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr