tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter SYM na Dzień Dziecka w korzystnym finansowaniu Advertisement
NAS Analytics TAG

Skuter SYM na Dzień Dziecka w korzystnym finansowaniu

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.05.28, 12:58 Drukuj

Nowy skuter to jeden z najlepszych prezentów na Dzień Dziecka, jakie mogłyby sobie wymarzyć nasze starsze pociechy. Polski importer doskonałych tajwańskich skuterów SYM przygotował specjalnie na tę okazję znakomitą ofertę finansowania na trzy modele klasy 50 cm3.

Firma SYM (SanYang Motor) to jeden z największych producentów jednośladów na świecie. Taśmy tajwańskich fabryk opuszcza średnio milion pojazdów rocznie. Skutery tej firmy znane są z trwałości i bezawaryjności połączonej z bardzo atrakcyjną ceną. Dodatkowym ich atutem jest obecność polskiego importera, firmy Inter Cars, gwarantującej szeroką sieć dealerską i serwisową, a także pełne magazyny części zamiennych.

Skutery z silnikami 50 cm3 mogą prowadzić u nas już 14-latkowie, którzy zdobyli prawo jazdy kat. AM, co czyni pojazd tej klasy doskonałym pomysłem na udany prezent dla starszych dzieci. Firma SYM ma w swojej ofercie trzy modele 50 cm3, zróżnicowane pod względem stylistyki - od klasycznej do sportowej - ale połączone wspólnymi cechami, takimi jak niezawodność i wysoka jakość wykonania. Wszystkie napędzane są nowoczesnym silnikiem o mocy 3,6 KM.

SYM Orbit II 50

Nowocześnie wystylizowany skuter dla szerokiego grona odbiorców. Przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym kierowcom. Jego atuty to prosta budowa i estetyczne wykończenie.

Cena: 6300 zł

SYM Fiddle II 50

Skuter ten nawiązuje do włoskich korzeni tego segmentu jednośladów i prezentuje bardzo klasyczną, elegancką stylistykę, wspartą estetycznym obszyciem kanapy i dwubarwnym lub matowym malowaniem.

Cena: 7100 zł

SYM Jet 4 50

Ten model to bezpośrednie nawiązanie do maszyn sportowych. Jego dynamiczna stylistyka przypadnie do gustu zwłaszcza młodszym użytkownikom, którzy chcą poczuć wyścigowe emocje. Większe przednie koło o średnicy 13 cali z pofalowaną tarczą hamulcową zapewnia pewne prowadzenie i rasowy wygląd.

Cena: 7100 zł

Teraz wszystkie skutery SYM klasy 50 cm3 dostępne są w bardzo atrakcyjnej formie finansowania. Można skorzystać z odroczonej płatności - cieszyć się skuterem już teraz, a zapłacić dopiero po sześciu miesiącach. Proponujemy również bardzo korzystne oferty kredytu lub leasingu. Po szczegóły udaj się do najbliższego dealera marki SYM - twoje dziecko będzie zachwycone!

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę