tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up na Motoarenie w Toruniu: Mocne uderzenie na finał NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skillz Up na Motoarenie w Toruniu: Mocne uderzenie na finał

Autor: Informacja prasowa 2012.07.12, 14:51 Drukuj

We wtorek 11 lipca, równo miesiąc przed finałową rundą Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Skillz Up, w Motoarenie w Toruniu odbyła się konferencja prasowa. Licznie przybyli dziennikarze jako pierwsi poznali zamierzenia organizatorów i atrakcje, które widzom niezależnie od wieku i płci dostarczą w sierpniu niezapomnianych wrażeń i wielu sportowych emocji.

Wśród prelegentów obecny był także Jarosław Więckowski Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Toruń, które w czynny sposób wspiera organizację finałowej rundy Mistrzostw Polski FMX. Dyrektor podkreślił, że obiekt, jakim jest Motoarena może być świetnie wykorzystany nie tylko na potrzeby meczy żużlowych, ale także podczas multimotoryzacyjnych wydarzeń, jakim na pewno będzie Skillz Up Motorsport Fest.

Nie zabrakło również dwóch zawodników serii: Darka Kłopota i Artura Puzio. Różnica wieku i różnica w podejściu do sportu nie przeszkadza żadnemu z nich czerpać ogromnej radości z lotów motocyklem. Darek pomimo tego, że był autorem pierwszego „polskiego Backflipa” traktuje FMX na luzie i liczy się dla niego show oraz pozytywny odzew publiczności. Dla Artura, który jest jednym z najświeższych odkryć freestyle’owej sceny w Polsce i zdobył w zeszłym roku pierwszy Puchar Polski w tym sporcie, kwintesencją jest rywalizacja i ciągły postęp. Postęp, który jak sam przyznaje nie byłby możliwy w tak krótkim czasie, gdyby nie miał możliwości startowania w cyklu Skillz Up oraz zdobycia dzikiej karty na Mistrzostwa Świata NIGHT of the JUMPs. 

O tym jak latają polscy zawodnicy widzowie przekonają się już 11 sierpnia. Ale to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Finałowa runda będzie wręcz naszpikowana adrenaliną i zmaganiami pomiędzy zawodnikami najróżniejszych dyscyplin rozgrywanych na dwóch lub czterech kołach.

Uchylając rąbka tajemnicy organizatorzy zapowiedzieli, że nie zabraknie salt w tył na motocyklach, podwójnych salt w tył oraz salt w przód na rowerach, wyścigów samochodów rajdowych z Andi Mancinem i Waldemarem Kluzą za kierownicami, wyścigu NASCARA z Quadem, czy samochodu rajdowego z żużlowcem.

Jakby tego było mało, to właśnie na Motoarenie poznamy i ukoronujemy nowego Mistrza Polski we Freestyle Motocrossie. Będą oczywiście również przygotowane specjalnie na finał niespodzianki oraz mocne nazwiska, jeśli chodzi o zagranicznych gości. Zapowiada się wyjątkowe show, które niezależnie od płci i wieku nie pozwoli na bezczynne siedzenie w miejscu!

Bilety w wyjątkowo przystępnych cenach są już do nabycia na: http://www.ebilet.pl oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Miasta Toruń oraz M.O.S.I.R.’u Toruń

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK

Partnerzy: PZM, NEXT BAR, TORUŃ PLAZA, EBILET.PL, TORBRUK MEDIA, HOSTEL RESTAURACJA – PRZYSTANEK TORUŃ, INTERHANDLER, REAL, UNIBAX

Sponsorzy wspierający: GO PRO, KUJAWSKI TRUCK CENTER, EAT MY DIRT

Patroni medialni: TVN TURBO, RMF MAXXX, ŚCIGACZ.PL, MOTOX.COM.PL, X-CROSS, ŚWIAT MOTOCYKLI, FREESTYLE.PL, QUADZIK, STRÖER, WIRTUALNY TORUŃ, DZIENNIK TORUŃSKI NOWOŚCI, TVK TORUŃ

Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę