tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up Motoarena: video i wypowiedzi po finale NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skillz Up Motoarena: video i wypowiedzi po finale

Autor: Informacja prasowa 2012.08.17, 11:42 Drukuj

Drugi sezon Skillz Up dobiegł końca. W porównaniu do zeszłego roku, ten cykl zgodnie z założeniami znacząco różnił się od tego debiutanckiego. Cztery solidne rundy w Kwidzynie, Zielonej Górze, Łagówku i Toruniu, które czasami pomimo przeciwności aury dostarczyły zarówno widzom, jak i zawodnikom wiele emocji. Więcej zawodników, więcej atrakcji, więcej emocji oraz dwie duże interdyscyplinarne imprezy stadionowe, które połączyły miłośników wszelkich dyscyplin moto. Tegoroczny cykl udowodnił również, że wypracowany, rodzimy format zawodów może dostarczać sporej dawki adrenaliny i wielu sportowych wrażeń.

Również po raz drugi seria wyłoniła Mistrza Polski, którym został Artur Puzio. Artur razem z wicemistrzem Marcinem Łukaszczykiem dzięki dzikim kartom zdobytym w MP już 13 października wystartują w Polskim Grand Prix Mistrzostw Świata FMX – NIGHT of the JUMPs. To wielkie wydarzenie ponownie zagości w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Zanim jednak definitywnie zamknięty zostanie rozdział pod tytułem „Skillz Up 2012”, a organizatorzy zajmą się planowaniem kolejnego sezonu rozgrywek, poprosiliśmy zawodników o kilka słów i prezentujemy video z finałowej rundy w Toruniu.

Artur Puzio – Mistrz Polski FMX 2012 – „Jeśli chodzi o rundę w Toruniu to bardzo fajna organizacja, szkoda tylko, że deszcz wszystko utrudnił – zwłaszcza przygotowanie toru. Na szczęście dość liczna publiczność nie zawiodła i dzielnie nam kibicowała. Cieszę się, że poziom zawodów rośnie i że możemy rywalizować z zawodnikami z zagranicy. Ich obecność podnosi nam poprzeczkę i trzeba naprawdę powalczyć, żeby nie zostać w tyle i mieć jakiś wynik. Trochę mi szkoda, że nie udało się wskoczyć na podium Skillz Up, ale już teraz rozpocząłem pracę nad nowymi trickami i myślę, że podczas NIGHT of the JUMPs uda się z rywalami nawiązać walkę. Chciałbym przy okazji podziękować Darkowi Kłopotowi, z którym stanęliśmy do próby bicia rekordu świata oraz wszystkim, którzy sprawili, że atmosfera w Toruniu była niezapomniana.”

Marcin Łukaszczyk – wicemistrz Polski FMX 2012 – „Jako zawodnik chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w Skillz Up. Muszę przyznać, że organizacja w sezonie była bardzo dobra. Jasne, że zdarzały się niedociągnięcia, ale nie rzutowały one na ogólny odbiór imprezy. Oczywiście ja ze swojej strony najlepiej wspominam rundę finałową w Toruniu, gdzie pomimo fatalnej pogody udało się pojechać. Widzowie zgromadzeni w Motoarenie świetnie nas dopingowali do lotów. Myślę również, że nie mamy się czego wstydzić przed zapraszanymi zawodnikami z zagranicy. Mam nadzieję, że Skillz Up powróci w przyszłym roku z jeszcze większą pompą i dawką adrenaliny!”

Frantisek Maca – zwycięzca Skillz Up w Toruniu – „To był mój trzeci występ w cyklu Skillz Up i za każdym razem świetnie się w Polsce bawiłem. W Toruniu, mimo wielu przeciwności, runda była bardzo dobrze przygotowana. Świetna Motoarena, licznie przybyła publiczność, która nie żałowała nam dopingu, to wszystko sprawiło, że atmosfera była rewelacyjna. Szkoda tylko, że deszcz bardzo utrudnił wszystko od strony produkcyjnej i treningowej. Muszę powiedzieć, i tu zgadzamy się ze Zdenkiem i Alesem, że Skillz Up to jak zwykle świetna organizacja i z niecierpliwością czekam na zaproszenie w przyszłym sezonie. Miejmy nadzieję, że pogoda będzie łaskawsza!”

Wyjątkowe video z finałowej rundy, które co prawda nie oddaje całej atmosfery jaka panowała 11 sierpnia na Motoarenie, ale stanowi jej świetną namiastkę.


Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Miasta Toruń oraz M.O.S.I.R.’u Toruń

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK

Partnerzy: PZM, NEXT BAR, TORUŃ PLAZA, EBILET.PL, TORBRUK MEDIA, HOSTEL RESTAURACJA – PRZYSTANEK TORUŃ, INTERHANDLER, REAL

Sponsorzy wspierający: GO PRO, KUJAWSKI TRUCK CENTER, EAT MY DIRT

Patroni medialni: TVN TURBO, RMF MAXXX, ŚCIGACZ.PL, MOTOX.COM.PL, X-CROSS, ŚWIAT MOTOCYKLI, FREESTYLE.PL, QUADZIK, STRÖER, WIRTUALNY TORUŃ, DZIENNIK TORUŃSKI NOWOŚCI, TVK TORUŃ

Organizatorzy: SPORTAINMENT.PL, KLUB DAREDEVIL FMX

Polecamy pełną fotorelację z zawodów Skillz Up (105 zdjęć):

Fusek Skillz Up
Fusek po pokazie
Hart Attack Ivankov
Ivankov
Jaco
Jaco Raptowny Skillz Up
Finałowa runda serii Skillz Up w Toruniu - galeria zdjęć - FOTORELACJA
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Ales Liemann Skillz Up
NAS Analytics TAG
Artur Puzio
Backflip Puzio Skillz Up
Burnout Raptowny
Darek Klopot prezentacja zawodnika
Double Setgrab Jarygin
Dziewczyna Skillz Up
FMX Skillz Up
FMX Torun zawodnicy
... więcej zdjęć »
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę