tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skandal! Japońska MV Agusta F3 z tragicznym wydechem! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skandal! Japońska MV Agusta F3 z tragicznym wydechem!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.03.27, 11:05 11 Drukuj

Jesteśmy w szoku. W szoku tak ciężkim, że nie da się go zważyć. Pamiętacie bezczelnie skastrowane Panigale z okropnym wydechem, które jest przeznaczone na rynek japoński? To znowu się stało…

MV Agusta F3 to jeden z najseksowniejszych motocykli, jakie widzieliśmy. A potrójny wydech to coś, co powoduje u nas podobne reakcje jak Mila Kunis. W Japoni jednak powiedzieli "Nie! Nic z tych rzeczy!". Spójrzcie na to skandaliczne oszpecenie motocykla. Mamy wspaniałą bryłę F3 i wydech z Suzuki Bandita z 1996 roku.

NAS Analytics TAG

Wszystko oczywiście podyktowane jest regulacjami hałasowo-ekologicznymi. Prawdę mówiąc, wolelibyśmy już jeździć rowerem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: `` 27/03/2013 13:55

nie AUgusta tylko Agusta

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę