tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skandal! Japoska MV Agusta F3 z tragicznym wydechem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skandal! Japoska MV Agusta F3 z tragicznym wydechem!

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.03.27, 11:05 11 Drukuj

Jesteśmy w szoku. W szoku tak ciężkim, że nie da się go zważyć. Pamiętacie bezczelnie skastrowane Panigale z okropnym wydechem, które jest przeznaczone na rynek japoński? To znowu się stało…

MV Agusta F3 to jeden z najseksowniejszych motocykli, jakie widzieliśmy. A potrójny wydech to coś, co powoduje u nas podobne reakcje jak Mila Kunis. W Japoni jednak powiedzieli "Nie! Nic z tych rzeczy!". Spójrzcie na to skandaliczne oszpecenie motocykla. Mamy wspaniałą bryłę F3 i wydech z Suzuki Bandita z 1996 roku.

NAS Analytics TAG

Wszystko oczywiście podyktowane jest regulacjami hałasowo-ekologicznymi. Prawdę mówiąc, wolelibyśmy już jeździć rowerem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Autor:vlad 27/03/2013 22:49

Boczo masz co do rowerw????

Odpowiedz
Autor: `` 27/03/2013 13:55

nie AUgusta tylko Agusta

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr