tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Scramblerem w terenie, czyli Triumph Team zaprasza na szkolenie offroadowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Scramblerem w terenie, czyli Triumph Team zaprasza na szkolenie offroadowe

Autor: News Reklamowy 2017.09.21, 10:14 Drukuj

Motocykle fabryczne, których podstawowym zadaniem wcale nie jest pokonywanie terenowych bezdroży, potrafią sobie jednak nieźle radzić w warunkach offroadowych. Importer Triumpha w Polsce postanowił sprawdzić jak fabryczny Scrambler poradzi sobie z nadmorskimi wertepami.

Egzemplarz testowy Triumpha Street Scramblera został zabrany nad morze przez polskiego importera angielskiej marki w celu sprawdzenia jego zdolności terenowych. Marketing manager podjął się oceny jego dzielności offroadowej w skali od 0-10.

Jeżeli chcecie poczuć się pewniej podczas jazdy poza drogami, Triumph Team zaprasza na szkolenie w dniach 7-8 października na Tor Motocrossowy Stryków  - opisywany Scrambler, jak i inne motocykle Triumpha dostępne będą do jazdy dla każdego.

Kontakt dla chętnych: eventy@triumphpolska.pl lub tel. 538 222 888


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę