tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samochodowe wycigi rwnolege w wykonaniu… policji. Doszo do kraksy [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
baner 960x300
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Samochodowe wycigi rwnolege w wykonaniu… policji. Doszo do kraksy [FILM]

Autor: Andrzej Sitek 2021.05.12, 13:24 Drukuj

Uliczne wyścigi są tępione przez policję każdego kraju na świecie i nie trzeba specjalnie wyjaśniać, dlaczego to konieczność. Ale policjanci z Waszyngtonu sami zapragnęli scen rodem z "Szybkich i wściekłych". Ze swoim udziałem. Niestety wyścig się nie udał, doszło do kraksy.

NAS Analytics TAG

Cała sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie kamery, w które obowiązkowo wyposażeni są amerykańscy stróże prawa. Nagranie z interwencji najczęściej wykorzystywane jest do dokumentacji przebiegu zatrzymania lub innej czynności, której w ramach obowiązków podejmują się policjanci. Ale tym razem filmik posłuży do ukarania mundurowych.

Kamerki policyjne nie uruchamiają się same, robi to policjant, jednak w powyższym przypadku stało się inaczej. Pechowo dla patrolowych, kamera uchwyciła moment, w którym policjant decyduje się ścigać z kolegą w innym radiowozie.

Zabawa nie trwa długo, bo z niewiadomych przyczyn, być może legendarnej "nadmiernej prędkości" pojazdów, dochodzi do zderzenia aut i wystrzelenia poduszek powietrznych w radiowozie A. Wóz B również przez chwilę widać przez okna oraz moment, gdy funkcjonariusze opuszczają rozbity pojazd.

Film został upubliczniony przez waszyngtońską policję głównie po to, aby pokazać społeczeństwu, że nikt nie stoi ponad prawem. Jeden z policjantów, który był na okresie próbnym, został natychmiast wydalony ze służby. Pozostali trzej mają zarzuty prokuratorskie i jeśli sąd uzna ich winę, również pożegnają się z pracą w policji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr