tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SUZUKI MOTOR POLAND partnerem pucharu ATV POLSKA

SUZUKI MOTOR POLAND partnerem pucharu ATV POLSKA

Autor: Informacja prasowa 2008.02.26, 16:19 Drukuj

Polski przedstawiciel japońskiej marki z myślą o właścicielach i użytkownikach czterokołowców Suzuki powołał klasę markową w ramach Pucharu 2008.

Polskie Stowarzyszenia Czterokołowców - ATV Polska wraz z Suzuki Motor Poland w sezonie 2008 podjęli współpracę przy organizacji klasy markowej w ramach organizowanego Pucharu ATV. W tegorocznym sezonie, który zaczyna się już 29 lutego zawodnicy zmierza się z przeciwnościami terenu na trasach trzech rund. Przeprawowy Puchar Suzuki otworzy  wymagający rajd Mamry Challenge (29/02 - 1/03) z bazą w Kietlicach k. Węgorzewa. Druga Runda - Sudety Challenge, odbędzie się w dniach 15-16/08 w Lubichowie k. Jeleniej Góry. Zwycięzców zaś poznamy po zakończeniu Gryf Trophy, trzeciej rundy pucharu rozgrywanego w dniach 17-18/10 we Władysławowie.

W ramach klasy SUZUKI, oprócz punktacji podczas każdej  z rund,  prowadzona będzie również klasyfikacja łączna 3 rund pucharowych.

Wymagające odcinki specjalne i  tykający zegar rajdu wyłonią najlepszych, na których czekają atrakcyjne nagrody.  Gorąco zapraszamy do kibicowania załogom.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę