tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SMK Glide - niedrogi, uniwersalny kask szczkowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SMK Glide - niedrogi, uniwersalny kask szczkowy

Autor: Redakcja 2018.05.28, 16:49 Drukuj

Czasy, gdy za dobrze wykonany kask z podnoszoną szczęką trzeba było wyłożyć naprawdę spore pieniądze, odchodzą na szczęście w niepamięć. SMK Glide posiada rozwiązania znane do tej pory wyłącznie z produktów z górnej półki, lecz kosztuje przy tym wielokrotnie mniej.

Marka SMK to tegoroczny debiutant na naszym rynku. Kaski te produkowane są w indyjskiej firmie Stubbs, czyli u największego wytwórcy kasków na świecie. Firma działa od ponad 40 lat i w tym czasie odniosła ogromny sukces. Utworzona niedawno marka SMK to produkty przeznaczone specjalnie na rynek europejski i podlegające bardzo rygorystycznym testom jakości i bezpieczeństwa. Posiadają szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, a ich cena jest kolejnym, bardzo przyjemnym zaskoczeniem.

NAS Analytics TAG
SMK Glide 2 

Kask szczękowy

SMK Glide

kup w naszym sklepie

Opisywany dziś model SMK Glide to typowy uniwersalny szczękowiec, który sprawdzi się zarówno w codziennej jeździe miejskiej, jak i w dalszych wypadach turystycznych. Wykonany jest z atestowanego materiału termoplastycznego, pod którym znajduje się wypełnienie z pianki EPS o różnych gęstościach. Szeroki wizjer daje bardzo dobre pole widzenia, a jego właściwości poprawia dodawany w standardzie Pinlock, zapobiegający parowaniu. Kask wyposażony jest również w wysuwaną blendę przeciwsłoneczną i wydajny, regulowany system wentylacji, pozwalający dopasować się do każdych warunków.

Kask SMK Glide Sign w 3D:

Na prezentacji przedstawiony jest kask SMK Glide Sign, ale inne modele maj identyczn bry, lecz rni si kolorem i grafik. Prezentacja zaprezentowana jest w celach pogldowych, a dokadny wygld poszczeglnych modeli zosta odwzorowany na zdjciach produktw w sklepie.

<-- przesuwaj kask kursorem w lewo i prawo -->
mini

Kask SMK Glide dostępny jest w szerokiej palecie rozmiarów (XS-3XL) oraz w dwóch rozmiarach skorup. Jego antyalergiczne wnętrze jest wyjmowane do prania, a zapinany jest szybkim i wygodnym systemem microlock z paskiem zębatym. Kask posiada podwójną homologację, co oznacza, że można w nim jeździć zarówno z podniesioną szczęką, jak i z opuszczoną.

NAS Analytics TAG

Model ten dostępny jest w kilku wersjach wykończenia: jednokolorowa biel, matowa czerń i antracyt, doskonale widoczny żółty fluo Flash Vision, a także w dwóch wersjach atrakcyjnych grafik Sign - GL126 i MA216. Gamę zalet kasku SMK Glide zamyka jego cena, która przy tej jakości projektu i wykonania jest po prostu bezkonkurencyjna: wersja jednokolorowa kosztuje tylko 499 zł, a fluo i grafiki 549 zł.

Wszystkie kaski z oferty SMK dostępne są bezpośrednio w sklepie Ścigacza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr