tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SMK Glide - niedrogi, uniwersalny kask szczkowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SMK Glide - niedrogi, uniwersalny kask szczkowy

Autor: Redakcja 2018.05.28, 16:49 Drukuj

Czasy, gdy za dobrze wykonany kask z podnoszoną szczęką trzeba było wyłożyć naprawdę spore pieniądze, odchodzą na szczęście w niepamięć. SMK Glide posiada rozwiązania znane do tej pory wyłącznie z produktów z górnej półki, lecz kosztuje przy tym wielokrotnie mniej.

Marka SMK to tegoroczny debiutant na naszym rynku. Kaski te produkowane są w indyjskiej firmie Stubbs, czyli u największego wytwórcy kasków na świecie. Firma działa od ponad 40 lat i w tym czasie odniosła ogromny sukces. Utworzona niedawno marka SMK to produkty przeznaczone specjalnie na rynek europejski i podlegające bardzo rygorystycznym testom jakości i bezpieczeństwa. Posiadają szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, a ich cena jest kolejnym, bardzo przyjemnym zaskoczeniem.

NAS Analytics TAG
SMK Glide 2 

Kask szczękowy

SMK Glide

kup w naszym sklepie

Opisywany dziś model SMK Glide to typowy uniwersalny szczękowiec, który sprawdzi się zarówno w codziennej jeździe miejskiej, jak i w dalszych wypadach turystycznych. Wykonany jest z atestowanego materiału termoplastycznego, pod którym znajduje się wypełnienie z pianki EPS o różnych gęstościach. Szeroki wizjer daje bardzo dobre pole widzenia, a jego właściwości poprawia dodawany w standardzie Pinlock, zapobiegający parowaniu. Kask wyposażony jest również w wysuwaną blendę przeciwsłoneczną i wydajny, regulowany system wentylacji, pozwalający dopasować się do każdych warunków.

Kask SMK Glide Sign w 3D:

Na prezentacji przedstawiony jest kask SMK Glide Sign, ale inne modele maj identyczn bry, lecz rni si kolorem i grafik. Prezentacja zaprezentowana jest w celach pogldowych, a dokadny wygld poszczeglnych modeli zosta odwzorowany na zdjciach produktw w sklepie.

<-- przesuwaj kask kursorem w lewo i prawo -->
mini

Kask SMK Glide dostępny jest w szerokiej palecie rozmiarów (XS-3XL) oraz w dwóch rozmiarach skorup. Jego antyalergiczne wnętrze jest wyjmowane do prania, a zapinany jest szybkim i wygodnym systemem microlock z paskiem zębatym. Kask posiada podwójną homologację, co oznacza, że można w nim jeździć zarówno z podniesioną szczęką, jak i z opuszczoną.

NAS Analytics TAG

Model ten dostępny jest w kilku wersjach wykończenia: jednokolorowa biel, matowa czerń i antracyt, doskonale widoczny żółty fluo Flash Vision, a także w dwóch wersjach atrakcyjnych grafik Sign - GL126 i MA216. Gamę zalet kasku SMK Glide zamyka jego cena, która przy tej jakości projektu i wykonania jest po prostu bezkonkurencyjna: wersja jednokolorowa kosztuje tylko 499 zł, a fluo i grafiki 549 zł.

Wszystkie kaski z oferty SMK dostępne są bezpośrednio w sklepie Ścigacza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr