tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rośnie rodzina świetnych opon Metzeler Roadtec 01. Do konstrukcji radialnych dołączają diagonalne NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rośnie rodzina świetnych opon Metzeler Roadtec 01. Do konstrukcji radialnych dołączają diagonalne

Autor: Redakcja 2018.01.25, 11:59 Drukuj

Metzeler Roadtec 01 to sportowo-turystyczne opony, które zdobyły zaufanie kierowców znakomitymi parametrami. Producent idzie za ciosem i wprowadza także diagonalne wersje tych gum.

Już w marcu 2018 roku w sprzedaży pojawią się diagonalne opony z wielokrotnie nagradzanej i cenionej linii Metzeler Roadtec 01. Od czasu wprowadzenia na rynek opony Roadtec 01 zdobyły uznanie kierowców znakomitą przyczepnością na suchej i mokrej nawierzchni, nienaganną trakcją i niskim poziomem hałasu.

~~~~~------~~~~~

Nowe opony diagonalne Roadtec 01 mają zwiększoną sztywność ścian bocznych, co znakomicie wpływa na stabilność opony. Zastosowano także inne niż w oponach radialnych materiały, co przekłada się na generowanie większej ilości ciepła, które, dzięki wykorzystaniu mieszanki gumy z 30% dodatkiem krzemionki, wykorzystywane jest dla lepszej przyczepności opony na suchej nawierzchni.

Za niezrównaną przyczepność na mokrej nawierzchni odpowiedzialne są specjalne żywice uplastyczniające, które poprawiają właściwości adhezyjne gumy. Nowe rozmiary opon Roadtec 01, wykonane w technologii diagonalnej, zostaną przystosowane do montażu zarówno w starszych motocyklach, jak też nowych jednośladach o mniejszej pojemności.

Oprócz radialnych i nowych, diagonalnych opon linii Roadtec 01, Metzeler oferuje także gumy HWM (Heavy Weight Motorcycles), przeznaczone dla ciężkich motocykli, takich jak cruisery i duże turystyki. Wersja HWM gwarantuje lepszą stabilność, poprawiając komfort podczas jazdy na nierównościach drogi lub podczas szybkich manewrów.

Więcej informacji na temat Roadtec 01 i nowych rozmiarów opon diagonalnych, które dostępne będą od marca 2018 r., można znaleźć na stronie www.metzeler.com.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę