tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe opony szosowo-terenowe Metzeler KAROO Street NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe opony szosowo-terenowe Metzeler KAROO Street

Autor: Informacja prasowa 2018.01.10, 15:11 Drukuj

Firma Metzeler zaprezentowała najnowszy model opon KAROO Street, które łączą znakomite właściwości na asfalcie z głębokim bieżnikiem i zdolnością do radzenia sobie na drogach nieutwardzonych. Są one znakomitym wyborem na długie wyjazdy w zmiennych warunkach.

Opony Metzeler KAROO Street powstały jako odpowiedź na potrzeby użytkowników motocykli typu turystyczne enduro, którzy dużo czasu spędzają na asfalcie, lecz nie chcą całkowicie rezygnować z możliwości wjazdu w lekki teren. KAROO Street zachowały offroadowy wygląd, który znakomicie pasuje do wizerunku pojazdów wyprawowych, mają jednak doskonałe właściwości na szosie. Zapewniają komfort i stabilne prowadzenie zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.

~~~~~------~~~~~

Układ bieżnika opon KAROO Street, złożonego z szerokich, odpowiednio przyciętych fragmentów gumy , sprawia, że koła doskonale kleją się do asfaltu i jadą stabilnie nawet przy wysokich prędkościach. Dzięki niskim oporom toczenia nie powodują jednocześnie większego zużycia paliwa.

Tym samym rodzina opon Metzeler KAROO liczy już trzy modele, odpowiednie do stopnia ich użycia w terenie. KAROO Street jest uniwersalną oponą turystyczną, KAROO 3 przeznaczona jest na długie wyprawy nieutwardzonymi szlakami, a KAROO Extreme to stuprocentowa opona rajdowa, przygotowana na najcięższe warunki. Użytkownicy turystycznych maszyn enduro mają już więc pełen wybór.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę